Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 08.04.2020, 04:45

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Управління державного казначейства у Баштанському районі

В категорії матеріалів: 76
Показано матеріалів: 61-75
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам

  З метою обміну досвідом в організації роботи територіальних органів Державної казначейської служби України в період з 18.04.2016 по 22.04.2016 проводились відрядження начальників територіальних управлінь Державної казначейської служби України в іншу область.

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в березні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА:

 
Управління Державної казначейської на виконання Наказу МФУ від 24.01.2012 № 44  із змінами та доповненнями внесеними 31 грудня 2015 року № 1308 Про затвердження Порядку складання фінансової, бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів та з метою своєчасного складання місячної та квартальної звітності про виконання бюджетів  у 2016 році, повідомляє наступне.
Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів подають місячну звітність разом із супровідним листом в терміни:

 
  Казначейство перераховує субвенцію/проводить платежі на капітальні видатки за наявності підтвердження головою районної державної адміністрації/ міським головою про задоволення у повному обсязі потреби у поточних видатках на бюджетний період за рахунок субвенції та за умови відсутності простроченої бюджетної заборгованості за захищеними видатками загальноосвітніх навчальних закладів району (міста). 

 
Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в лютому 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА:

 
Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів подають звітність починаючи з лютого місяця 2016 року згідно  Порядку від 31.12.2015 № 1308

 
Управління Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області оголошує повторно конкурс на заміщення тимчасової вакантної посади на період декретної відпустки головного спеціаліста інформаційних технологій та захисту інформації.

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в січні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА:

 
 Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в 2015 році було здійснено оплату платіжних доручень.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління державного казначейства у Баштанському районі || АВТОР: УДКСУ у Баштанському районі | ОПУБЛІКУВАВ: basht_udksu | 06.01.2016

 
З 1 до 3 січня і з 7 до 10 січня 2016 року СЕП НБУ не працює.
Органи Казначейства 4 січня працюють без клієнтів операційним днем 1 січня 2016 року та забезпечують комплекс робіт, пов’язаних з початком нового бюджетного 2016 року.
Починаючи з 5 січня 2016 року робота в СЕП НБУ проводиться в звичайному режимі.

 

Управління Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області

Щиро вітає розпорядників та одержувачів бюджетних
коштів з наступаючим  Новим  роком
та Різдвом Христовим!


 
24 листопада 2015 року начальник Головного Управління Державної казначейської служби України у Сумській області Лісовий О.В. та заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області Рябоконь В.Г. перебували з робочим візитом в Управлінні Державної казначейської служби України у  Баштанському районі Миколаївської області. 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління державного казначейства у Баштанському районі || ОПУБЛІКУВАВ: basht_udksu | 01.12.2015
         24 листопада 2015 року начальник Головного Управління Державної казначейської служби України у Сумській області Лісовий О.В. та заступник на»                 

 
09.11.2015 року Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області було здійснено оплату за листопад 2015 року на суму 5 370 555,95 грн, а саме:

 
С помощью ПТК «Клиент Казначейства – Казначейство вы получаете возможность просмотра документов, формирование и экспорт выписок за любую выбранную дату или за период в самых разнообразных форматах, таких как: pdf, txt, xls, doc; импорт платёжных поручений по установленному формату и структуре файла обозначенному в дополнении 7 к договору о дистанционно расчётном обслуживании, а в дальнейшем предусмотрена реализация импорта и регистрации юридических и финансовых обязательств, причём бумажный вариант юридического обязательства (т.е. договор) и других документов будет возможно сканировать.
Таким образом, вам больше не придется ежедневно приезжать в Казначейство, вы экономите горюче- смазочные материалы, время и нервы.

 

Історія розвитку казначейської служби у м. Баштанка


 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz