Головна сторінка

Пн, 23.12.2024, 17:17

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Захисники з Баштанського району
Жителі Баштанського району, які захищають Україну та рідний край від загарбників та окупантів
Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району
Люди твої, Баштанщино!
Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Баштанський відділ ДРАЦС
Баштанський відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
БТІ - Бюро технічної інфентаризації
Баштанський відділ УДМС (паспортний стіл)
РТЦК і СП - Баштанський районний військовий комісаріат
Управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації
Державний навчальний заклад «Баштанський професійний ліцей»
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
Історії з життя, оповідання та поезія
Поетичні та прозові твори жителів Баштанки та Баштанського району
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

Оновлені теми на форумі

  • почати грати в слоти
  • казино з великим вибором
  • де знайти інформацію про Столицю розваг
  • увійти в Місто Слотів
  • Трубогиби
  • Головна » Статті » Баштанський район

    В розділі матеріалів: 1756
    Показано матеріалів: 196-210
    Сторінки: « 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 117 118 »

    Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в липні 2020 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.
     

     
    Питна вода і здоров’я

    Вода це найважливіший природний ресурс нашої планети. Без неї неможливий розвиток живої природи. Вода – незамінне джерело у життєвих процесах організму людей, тварин та рослин. Вона є найпростішим хімічним компонентом живої матерії, яка об’єднує усі організми, які населяють нашу планету.
    Ще у давні часи люди шанували і цінували воду, дбайливо ставились до джерел, криниць і колодязів. В багатьох археологічних культурах світу на залишках глиняного посуду збереглися малюнки води у вигляді хвилястих ліній і дощу – у вигляді косих ліній. У давніх шумерів професія лікаря називалася асу – «той, що знає воду». Це був знавець, який розумівся на цілющих властивостях води і за її допомогою лікував людей. Багато стародавніх культур знали і використовували в культових цілях так звану водну магію. Жива і мертва вода відома нам ще з дитячих казок, проте в XXI столітті це реальні поняття і результат досягнень сучасної науки.
    Здоров’я людини залежить від якості питної води. Після відкриття Пастером, Кохом та іншими ученими хвороботворних мікробів людству стало відомо епідемічне значення води у розповсюдженні таких інфекційних захворювань, як холера, дизентерія, туляремія, лептоспіроз, поліомієліт тощо.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Наталя Хомич | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 24.07.2020

     
    Чистота і порядок в місті залежить від кожного з нас.
    Квітучі дерева, нові будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому.
    Навіть найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним жителем та керівниками підприємств, принесе суспільну користь і зробить місто кращим. І навпаки, кожен кинутий під ноги недопалок – краплина, з якої збирається море сміття. А комусь же його треба вимітати.
    Звичайно, відповідні служби міста проводять свою роботу щодо прибирання та очищення міста від сміття, але й самим баштанцям потрібно подбати про покращення санітарно-екологічного стану міста, підтримуючи  чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територій.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Наталя Хомич | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 24.07.2020

     
    ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ

    У теплу погоду більшість намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачливим, але вона може завдати багато прикрих неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.
    Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є купання в необладнаних, неперевірених місцях та місцях, де купання заборонено, купання в нетверезому стані, пустощі на воді, купання дітей без нагляду дорослих.
    Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області хоче нагадати основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись під час відпочинку на воді.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Наталя Хомич | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 24.07.2020

     
    Геморагічна гарячка Крим-Конго?
    Крим-Ко́нго геморагі́чна гаря́чка (англ. Crimean-Congo haemorrhagic fever (CCHF), син.: середньоазіатська, узбецька, болгарська геморагічна гарячка, карахалак, англ. Central Asian haemorrhagic fever) — це гостре арбовірусне, природно-осередкове, зоонозне захворювання, яку переносять іксодові кліщі та рідше мокреці. Вона проявляється гострим початком, двохвильовою гарячкою, виразною інтоксикацією й тромбогеморагічним синдромом / синдромом дисемінованого внутрішньосудинного згортання (ДВЗ-синдром). Захворювання відносять до групи арбовірусних хвороб.
    Іксодовий кліщ з роду Hyalomma — Hyalomma marginatum, що є переносником Крим-Конго геморагічної гарячки у Північній Африці.
    Актуальність
    Актуальність цієї гарячки для України пояснюється наявністю природних осередків, де резервуаром і переносником інфекції можуть бути певні іксодові кліщі, додатковим резервуаром — різні дикі й свійські тварини. Найбільше поширена ця гарячка в південно-східній Україні, включаючи звісно Кримський півострів, дуже рідко може зустрічатися в лісистих районах північно-східної України. Потенційні причини виникнення або повернення Крим-Конго геморагічної гарячки у регіони, з яких вона колись щезла, включають зміни клімату, які істотно впливають на швидкість розмноження кліщів Hyalomma, а також антропогенних чинників (наприклад, зміни в сільському господарстві та мисливстві). З огляду на численність кліщів, тварин — джерел інфекції, сприятливий клімат і екологічі параметри в інших країнах півдня Європи Крим-Конго геморагічна гарячка є характерним прикладом тих трансмісивних хвороб, які можуть ймовірно поширюватися на ті країни навколо Середземноморського басейну, де вони раніше не зустрічалися. Вірус Крим-Конго геморагічної гарячки віднесено до тих біологічних агентів, що офіційно включено до переліку чинників біологічної зброї.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Гракова | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 16.07.2020

     

    Знищуйте карантинний бур"ян!!!


     
                                                  Обережно: Дирофіляріоз!
    Дирофіляріоз — трансмісивний нематодоз, тобто захворювання, що викликається круглими червами — нематодами, та передаються від хворих тварин до людей через покуси комарів.
    Джерелом зараження комарів є інвазовані собаки, коти, дикі м’ясоїдні (вовки, лисиці та ін.).
    Ризик зараження людини і тварин існує в період активності різних видів комарів з травня по вересень. Найчастіше при проведенні сільськогосподарських робіт, під час відпочинку на природі – дача, риболовля, полювання, туризм та ін. Інкубаційний період (від зхараження до прояву клінічних ознак) зазвичай триває кілька місяців.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Гракова | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 09.07.2020

     
                          Що робити, якщо вас вкусив кліщ?

    Які хвороби переносять кліщі?

    Укус кліща сам собою не є такою небезпекою для людини. Має значення, чи кліщ інфікований збудниками, що розвивають захворювання у людини, коли потрапляють в її організм. Кліщі є переносником та резервуаром для збудників таких захворювань, як кліщовий вірусний енцефаліт, кліщовий бореліоз (хвороба Лайма) та ін. Для нашого регіону актуальні саме два перших захворювання. Ризик потрапляння збудників в організм людини від інфікованого кліща  збільшується з часом присмоктування. Тобто, чим триваліше він прикріплений, тим більший ризик інфікуватися. Кліщовий бореліоз має локальні симптоми, найчастіше це шкірні прояви. Наприклад, мігруюча еритема. Також може спостерігатися підвищена температура, артрит. Проте симптоми проявляються лише після інкубаційного періоду, що в середньому становить від 10 днів до місяця.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Гракова | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 09.07.2020

     
    Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в червні 2020 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

     
    Єдине законне місце для торгівлі харчовими продуктами, крім магазинів – це ринок.

         Стихійна торгівля вже стала звичним і невід’ємним атрибутом життя населення районів та міст. У жодній європейській країні не можна побачити вуличних продавців харчовими продуктами на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Оксана Кравцова | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 01.07.2020

     
    Що таке система НАССР

    Міжнародна система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (англ. HACCP) — система, яка ідентифікує, оцінює та контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів. Іншими словами — це аналіз ризиків і контролю критичних точок.

     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Сакара Сергій | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 23.06.2020

     
    Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в травні 2020 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління державного казначейства у Баштанському районі || АВТОР: УДКСУ у Баштанському районі | ОПУБЛІКУВАВ: kaznabasht | 01.06.2020

     
    Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в квітні 2020 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

     
    Збереження врожаю та недопущення загибелі бджіл!!!

     

    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           



    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz