На превеликий жаль, щороку на льоду гине чимало людей: насамперед, рибалок, просто дорослих та дітей. Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе і оточуючих.
Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людей!
Щорічно до лікувальних закладів України надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. За спостереженнями медиків кількість таких хворих збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань. Інформаційно: за зимовий період 2011-2012 років в Україні були зареєстровані понад 10000 випадків переохолодження та обмороження. Понад 1000 людей загинула. Щоб уникнути переохолодження й обмороження, фахівці рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.
Управління статистики у Баштанському районі повідомляє,
що станом на 1 січня 2013р. на обліку в державній службі зайнятості
перебував 1001 не зайнятий трудовою діяльністю громадянин, що на 1,7%
менше ніж на 1 січня 2012р. Чисельність громадян, які мали статус
безробітного, за 12 останніх місяців збільшилась на 0,5% і на початок
січня 2013р. становила 1000 осіб. Рівень зареєстрованого безробіття на 1
січня 2013р. становив 4,3% середньорічної кількості населення
працездатного віку (з січня 2012р. у чисельності населення працездатного
віку враховано жінок віком 55 років). За повідомленнями
підприємств, установ та організацій, кількість вільних робочих місць
(вакантних посад) за рік зменшилась на 84,2% і на кінець грудня 2012р.
становила 3 одиниці. Навантаження незайнятого населення на одну вільну
вакансію на кінець грудня 2012р. становило 334 особи, що у 6,2 раза
більше ніж на відповідну дату 2012р. За сприяння державної служби зайнятості... ...
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Баштанському районі нагадує про необхідність надання звіту ...
Управління статистики у Баштанському районі інформує, що у січні–листопаді 2012р. населенню району до сплати за надані житлово-комунальні послуги (без урахування сум субсидій та пільг) було нараховано 15,2 млн.грн., що на 0,1% менше ніж за відповідний період 2011р. У січні–листопаді 2012р. жителями району сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 14,5 млн.грн., що на 0,1 млн.грн. більше, ніж у січні–листопаді 2011р. Рівень сплати за ці послуги склав 95,4%. Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги протягом листопада 2012р. збільшилась на 22,1% і на кінець місяця 2012р. становила 3,1 млн.грн. Термін заборгованості населення в цілому по району за житлово-комунальні послуги становив 2,3 місяці. На кінець листопада 2012 року заборгованість за 3 і більше місяців по оплаті за централізоване водопостачання та водовідведення мали 5,3% власників особових рахунків... ...
У зв’язку із запровадженням нового національного класифікатора України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» внесено зміни до відомості розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності, яка подається до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України щорічно до 25 січня року, наступного за звітним.
Незабаром новорічні свята, які принесуть в кожний дім радість та надії, та кращі зміни в житті. Служба цивільного захисту в Баштанському районі звертається до мешканців м. Баштанка та Баштанського району і нагадує вимоги правил безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят. Щоб свято не затьмарило лихо пожежі, а ще гірше втрата близької людини, необхідно дотримуватись правил безпеки.
Про необхідність поліпшення здоров’я працюючого населення шляхом відновлення промислової медицини розповідає директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Валерій АКОПЯН:
Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека! Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.
Територіальне управління МНС у Миколаївській області запрошує для вступу на денну форму навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів МНС України в 2013 році.
Відділення виконавчої дирекції
фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та
професійних захворювань України в Баштанському районі звертає увагу на
те, що з 1 січня 2012 року набрала чинності нова постанова Кабінету
Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232 ,що визначає
порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків,
професійних захворювань і аварій на виробництві, яку можна завантажити
за цим лінком.
Крім того повідомляємо про те, що відповідно до постановою Кабінету
Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1107 змінено порядок отримання
дозволів, що видаються Держгірпромнаглядом та його територіальними
органами на виконання робіт підвищеної небезпеки, та сам
перелік видів робіт підвищеної небезпеки, який публікуємо на сайті.
Перелік видів робіт підвищеної небезпеки
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1107
1.
Технічний огляд, випробування, експертне обстеження, технічне
діагностування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки,що
зазначені у додатку 3 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт
підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин,
механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та пункті 1 додатку 7 до
такого Порядку... ...
Корупція живиться економікою, знижуючи її ефективність. Що обумовлює такий взаємозв'язок корупції і економіки в Україні? Більшість фахівців сходяться на стратегічних прорахунках держави при реформуванні економіки: відсутність стимулювання виробничої сфери; відсутність обґрунтованої кадрової політики, адміністративна опіка, недосконалість законодавства (видання чисельних підзаконних актів, які на перше місце ставлять інтереси відомства, а не суспільства, залежність підприємця від суб'єктивної волі чиновника).
У зв’язку із запровадженням нового національного класифікатора України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» внесено зміни до відомості розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності, яка подається до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України щорічно до 25 січня року, наступного за звітним.