Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 24.01.2020, 05:05

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський відділ поліції

В категорії матеріалів: 53
Показано матеріалів: 46-53
Сторінки: « 1 2 3 4

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
  З моменту здобуття будь-якою державою незалежності, однією з умов розбудови правової сучасної держави є визначення напрямів її міграційної політики та вдосконалення системи державного управління міграційними процесами відповідно до міжнародних стандартів у сфері реалізації прав людини.
   Не стала винятком і Україна, яка географічно є центром Європи, та на території якої перебуває велика кількість іноземців, тому відповідно до статті 2 Указу Президента України від 6 квітня 2011 року № 405 "Питання Державної міграційної служби України", з 6 квітня 2011 року розпочав своє функціонування принципово новий орган виконавчої влади - Державна міграційна служба України, її територіальні органи та підрозділи в кожному регіоні...
   ...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 28.08.2012

 
    На черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації під керівництвом голови комісії В. В. Кота розглядалося ряд важливих для життєдіяльності району питань.
    Про готовність сільських рад, служб цивільного захисту району, підприємств, установ та організацій до пропуску льодоходу, весняних паводків та підтоплень доповіли провідний інженер водних ресурсів Баштанського міжрайонного управління водного господарства Л. В. Позняк і начальник РВ ГУ МНС А. Ю. Могилко. У зв'язку з великою кількістю опадів рівень води в річках Інгул і Громоклея піднявся. Ведеться щоденний моніторинг і аналіз рівня води в річках. Тож, судячи з цього, великих паводків не прогнозується.
    При   управлінні   водного господарства створено 2 бригади, які забезпечені обладнанням для відкачування води, відповідною технікою. Підтримується зв’язок з Привільненською, Старогороженською, Явкинською, Пісківською, Інгульською, Мар'ївською, Новоіванівською сільськими радами, на територіях яких можливі весняні паводки та підтоплення
    Начальник відділу надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Є. О. Звонов звернув увагу на стан дренажних систем, що забиті сміттям, льодом, на необхідність приведення їх до нормального стану, щоб не допустити підтоплень.
   Члени комісії затвердили кожному підрозділу служб цивільного захисту відповідні заходи щодо недопущення підтоплень населених пунктів.
    Як доповів начальник РВ ГУ МНС А. Ю. Могилко, відповідно до Постанови Кабміну та розпорядження голів ОДА та РДА в с. Привільне планується створення місцевої пожежної команди, для якої з державного бюджету має бути виділено 198 тис. грн. Члени комісії рекомендували Привільненському сільському голові А. В. Савченку до кінця березня цього року виготовити необхідну документацію.
...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 09.03.2010

 

Нещодавно в Баштанській міській раді відбулася робоча нарада керівництва Баштанського РВ УМВС України та дільничних інспекторів з представниками районної влади і міським та сільськими головами, під час якої відбувся відвертий діалог.

Нараду відкрив начальник управління громадської безпеки УМВС України Миколаївської області полковник міліції Л. Г. Слєсаренко, який піддав гострій критиці ставлення дільничних інспекторів до своїх професійних обов’язків. Про це свідчить велика кількість скарг до органів влади та місцевого самоврядування.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Виноградова Олена | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.09.2007

 

11 питань було винесено на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації на чолі із заступником голови райдержадміністрації, головою комісії Віктором Котом.

Всі вони є досить важливими для забезпечення життєдіяльності району, а окремі вимагають прийняття невідкладних заходів...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Володимирова Лідія | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.08.2007

 
Баштанский сырзавод «Славия»: молочные реки, вонючие берега…
Жители трех сел Баштанского района Николаевской области — Константиновка, Пески, Красная Звезда — уже несколько лет страдают: не могут открыть форточки на окнах, выпустить детей во двор, напоить коров, взять из колодца воду. Причина – отходы местного предприятия, Баштанского сырзавода «Славия»: сточные воды производства без всякой очистки стекают в речку.
Местные жители утверждают: беда пришла в села насколько лет назад. Раньше вода в их речушке была чистой — из нее и скот поили, и огород поливали, да и сами, возвращаясь с поля, могли искупаться. Сейчас вода в ней темно-зеленая, вокруг плесень, а запах по округе стоит такой, словно это не речка, а канализационный сток.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Параскун Ольга | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 18.07.2007
Коментарів: 10

 
На жаль, там, де є велике підприємство, більше за все може виникнути екологічна небезпека.Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 28.06.2007

 
23 березня внаслідок шквального вітру, що вирував зі швидкістю 27 м/с залишилось без світла 33 населених пункти району, 20 населених пунктів без зв’язку

Фотофакт про буревій в районі та його наслідки

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 29.03.2007

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz