Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 16.02.2020, 22:39

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Фонд соціального страхування

В категорії матеріалів: 92
Показано матеріалів: 91-92
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Відділення виконавчої дирекції  фонду соціального страхування  від нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань України
в Баштанському районі Миколаївської області нагадує  


    керівникам  підприємств,установ  та організацій про нагальну потребу погашення заборгованості з виплати заробітної плати та обов’язкової сплати  страхових внесків до  Фонду.
    Не внесені страхувальниками  своєчасно страхові внески до Фонду вважаються недоїмкою і стягуються в установленому порядку з 120% річних облікової ставки Національного  банку України, чинної   на   момент сплати, нарахованої на повну суму  недоїмки за весь строк.
    Звертаємо увагу, що фізичні особи, які  не мають  статусу підприємців і використовують працю найманих працівників, у десятиденний термін після укладання трудового договору (контракту) з першим із найманих працівників повинні подати заяву до  робочого органу виконавчої дирекції  Фонду про взяття на облік.
    А також нагадуємо, що річний звіт складається наростаючим підсумком з початку року і подається робочому органу виконавчої дирекції Фонду щоквартально.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Фонд соціального страхування || АВТОР: Воробйов Олег Олександрович | ОПУБЛІКУВАВ: bashtankafond | 10.03.2010

 
    Громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують найману працю, є платниками страхових внесків за найманих працівників, які відповідно є застрахованими особами від нещасного випадку на виробництві. Самі ж громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності не є застрахованими від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, тому в разі настання страхового випадку права на страхові виплати та інші медико-соціальні послуги Фонду вони не мають.
     Фонд відповідно до статті 11 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» (далі - Закон) пропонує громадянам - суб’єктам підприємницької діяльності застрахуватися у Фонді на добровільних засадах.
    Для  набуття статусу платника страхових внесків на добровільних засадах необхідно укласти договір з Фондом за місцезнаходженням та надати завірені нотаріально або відповідальною особою робочого органу виконавчої дирекції Фонду копії свідоцтва про державну реєстрацію (посвідчення підприємця, який проводить свою діяльність без створення юридичної особи), або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів, або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади та мають відмітку в паспорті).
    Страховий внесок сплачується у розмірі однієї мінімальної заробітної плати в розрахунку на календарний рік.

     .....

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Фонд соціального страхування || АВТОР: Воробйов Олег Олександрович | ОПУБЛІКУВАВ: bashtankafond | 10.03.2010

 
1-15 16-30 ... 61-75 76-90 91-92

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz