Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 19.01.2020, 13:38

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Освіта

В категорії матеріалів: 40
Показано матеріалів: 16-30
Сторінки: « 1 2 3 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
    Характерною ознакою новітнього часу є безперервна динаміка змін в економіці, політиці, науці. Більшість таких змін неможливо втілити в школі, вони потребують втілення на державному рівні. Тому в просторі покращення якості освіти кожна школа змушена шукати свій шлях змін. Але, на нашу думку, і традиційні, і школи нового типу не вирішують головного питання нашого часу: як побудувати гуманну до учня школу, завдання якої буде не тільки дати дитині сучасні знання, а й зберегти та зміцнити її здоров’я? Бо важко назвати гуманною школу з 8-10-годинним робочим днем, з обмеженим рухом і нераціональним харчуванням. Нашою відповіддю на це питання стало створення моделі Школи збереження здоров’я.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Людмила Маковеєнко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
    Головною цінністю Баш-танської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 є дитина, її розвиток, виховання, навчання. Але чи зможе дитина досягти успіху в навчанні та в житті без успішного учителя?
    Педагогічний колектив нашої школи – це вчителі, які досконало знають свій предмет, ерудовані і культурні люди, освічені й цікаві в бесідах з учнями, колегами, батьками.
    Очолює колектив досвідчений педагог Г. І. Гавва. Вона завжди шукає мудрі рішення, забезпечує чітку взаємодію всіх механізмів школи. Галина Іванівна добре володіє методами управлінської діяльності, знає індивідуальний робочий почерк кожного вчителя, а звідси  злагодженість у роботі нашого навчального закладу.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Ольга Максимова | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
    Цього літа з нетерпінням чекали наші діти. Вже не вперше наш директор гімназії Олена Іванівна Кушнір та вчителі організовують різноманітні поїздки регіонами України, але цього разу нашим дітям випала нагода поїхати до Польщі. Це був чудовий шанс познайомитися з українськими сім’ями, які проживають у сусідній державі. Поїздка була вражаючою та яскравою. діти побачили Європу та рівень її розвитку. Тож тепер у них з’явилося ще більше бажання працювати для України, сприяти її розвитку та прогресу.
   Наші діти проживали у сім’ях, де з повагою та патріотизмом ставилися до України, тож тепер гімназисти ще більше пишаються своєю державою.
    Ми, батьки, хочемо подякувати Любові Іванівні Голодівській за підтримку та допомогу, без якої ця поїздка не відбулася б, за те, що ви сприяєте  інтелектуальному розвитку молоді. Особлива подяка Олені Іванівні кушнір за створення проекту, за втілення його у життя, за геніальні ідеї, за те, що ви перші, хто вивіз наших дітей за кордон. За те, що виховуєте елітну та інтелігентну молодь. Низький уклін вам за те, що вкладаєте душу й серце в свою працю. Ми вдячні за те, що ви даруєте їм якісну освіту, виховуєте їх, як наполегливих та трудолюбивих людей, за те, що присвячуєте нашим милим діткам своє життя, відкриваєте для них нові кордони.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Олена Єрешко, Гаяне Григорян | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
    Ми інколи перестаємо вірити, що життя може бути світлим та яскравим. Але рано чи пізно доля дарує нам щасливий «квиток». Саме так сталося з учнями Баштанської гімназії, яким завжди випадає можливість вивчати історію своєї країни, мову, культуру, звичаї, подорожуючи містами України.
    Але цього разу ми просто ошаленіли від радості, дізнавшись, що 20 кращих учнів поїдуть до Польщі. Пані Любомира Тхір та Олена Кушнір – директори гімназій з Бартошиць та Баштанки доклали максимум зусиль, щоб ця поїздка відбулася. Ми безмежно їм вдячні за те, що вони допомогли нам поїхати за кордон, за те, що турбувалися про нас під час перебування в Польщі. Також хочемо подякувати начальнику відділу освіти Любов Іванівні Голодівській, Ірині Василівні Гармаш – вчителю інформатики та члену батьківської ради Олені Вікторівні Кунпан, які піклувалися про нас під час поїздки.
    Червневого суботнього дня ми завантажили свої валізи до потягу, який повіз нас до славетного міста Лева. Провели там чудовий день, блукаючи містом, а вже ввечері зайняли місця в автобусі, що прямував до Польщі. Ми навіть не підозрювали, наскільки вражаюча та захоплююча подорож чекає на нас!
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Марина Григорян | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
   Прочитав у газеті «Голос Баштанщини» (№126 за 18 грудня 2008 року) статтю «Розбій» Лідії Авраменко і захотілося поділитися своїми думками щодо виховання молоді.
   У статті йшлося про те, що неповнолітня учениця вчинила розбійний напад на жінку. А численні бесіди, лекції, які проводять з метою виховання учнів шкіл та профтехучилищ працівники міліції, вчителі та інші служби, не вчать культури поведінки. Я згоден, що за виховання дітей несуть відповідальність і батьки, і вчителі. Але хочу запитати, а невже наша держава не несе відповідальність за майбутнє покоління, майбутнє країни? Яка нині державна політика ведеться в Україні? Насилля, зневага один до одного, старшого покоління, знецінення героїчного минулого нашого народу, по-літика брехні – ось що йде.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Володимир СТЕЛЬМАЩУК | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.02.2009

 
    У кінці минулого року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний турнір юних істориків. Баштанський район на турнірі представляли учні Баштанської ЗОШ       І-ІІІ ступенів №2 та Баштанської гімназії Дмитро Писаревський, Вікторія Цуканова, Ілона Сердюк, Михайло Серебро, Юлія Гаврилюк. Команда Баштанського ра-йону виборола І місце в обласному турнірі юних істориків та стала найкращою командою знавців історії Миколаївської області. А підготували цих учнів кращі учителі історії району – Любов Олексіївна Рясик – вчитель Баштанської ЗОШ №2, спе-ціаліст вищої категорії, вчитель-методист, педагог-новатор та Альона Василівна Буцька – вчитель Баштанської гімназії, спеціаліст вищої категорії.
    Турнір – це командне змагання, яке дає можливість кожному учасникові не лише публічно продемонструвати свої знання з історії, а й виявити свою спроможність працювати в команді, співпереживати спільні досягнення, колективно аналізувати здобутки і прорахунки. І водночас, навчитися  критично оцінювати себе і толерантно ставитися до товаришів та суперників по грі.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Тетяна ГРИНЕНКО | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 14.01.2009

 
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства економіки України
від 1 липня 2008 року № 252


Річний план державних закупівель на 2009 рік
Відділ освіти Баштанської  райдержадміністрації.

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства економіки України
від 1 липня 2008 року № 252


Зміни до річного плану  державних закупівель  на 2009 рік
Відділ освіти Баштанської  райдержадміністрації.


ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТ МОЖЕТЕ ЗА ЦІЄЮ ЛАНКОЮ

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 13.01.2009

 
Настала нарешті довгождана пора літніх канікул і скоро стихнуть шкільні коридори від дитячих голосів. А сьогодні випускники ще тримають іспит на державну підсумкову атестацію, а школярі молодшого віку відпочивають у пришкільних таборах.    Настала нарешті довгождана пора літніх канікул і скоро стихнуть шкільні коридори від дитячих голосів. А сьогодні випускники ще тримають іспит на державну підсумкову атестацію, а школярі молодшого віку відпочивають у пришкільних таборах. Про те, як у нинішньому році організовано оздоровлення та відпочинок дітей, розповідає начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов ГОЛОДІВСЬКА.

    – Любов Іванівно, як реа-лізується Програма оздоровлення та відпочинку дітей у Баштанському районі?
– Для організації оздоровлення дітей у 2008 році з ра-йонного бюджету виділено 486655 грн., в тому числі, на пришкільні табори – 189200 грн., на районний табір «Веселка» – 297455 грн., 26900 грн. делеговано з бюджетів сільських рад. Не виділили кошти на реалізацію Програми оздоровлення лише Єрмолівська, Старогороженська, Новосергіївська сільські ради та Баштанська міська рада, що виділила кошти лише для школи-сад «Віночок». Отримано також спонсорську допомогу від ЗАТ «Баштанський сирзавод», ТОВ «Світоч», ПП «Хлібороб Агро».
Відпочинком у таборах району планується охопити 42% всієї кількості дітей шкільного віку. У пришкільних таборах організовано дворазове харчування та денний відпочинок для дітей. Утримання однієї дитини в день обходиться у 12 грн. Це – найвищий показник в області. Сьогодні всі 30 пришкільних таборів  працюють в повному режимі.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 02.07.2008

 
Куда пойти учиться, куди піти навчатись      Для кожного із нас настає певний момент коли ми маємо зробити вибір – Куди піти навчатись? Самі ламаємо голову, радимося із батьками, родичами, знайомими, друзями. До прийняття важливого рішення потрібно пройти певний шлях. Тому сподіваємось, що нижче викладений матеріал стане вам у пригоді.
   
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Генералов Олександр | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 27.05.2008

 
    Минулого четверга відбулася нарада з питань профілактики злочинності та правопорушень серед населення району з участю працівників Баштанського РВ УМВС, міського та сільських голів, працівників райвідділу освіти, директорів загальноосвітніх шкіл та всіх зацікавлених відомств та установ району.
    Приводом для проведення наради стало збільшення кількості злочинів на території району за І квартал 2008 року, яких сталося 7, та, зокрема, вбивство учениці Андріївського ПТУ-42, зазначив голова райдержадміністрації Валентин Кунпан, відкриваючи нараду.
    Начальник Баштанського РВ УМВС Валерій Щербак проінформував присутніх про це резонансне вбивство, акцентувавши увагу на причинах та умовах скоєння злочину та на важливості розроблення заходів, аби не допускати злочинів у молодіжному середовищі. Він повідомив, що протягом останнього року у барі «Каскад» (м. Баштанка) було зареєстровано багато крадіжок, злочинів, бійок, у тому числі, між дівчатами, пошкодження майна. Хоча власника бару В. М. Єланцева неодноразово попереджали, заходів він не вжив і порядок не забезпечує. Ще однією проблемною зоною є територія автовокзалу, де бари працюють цілодобово й там теж неодноразово були скоєні правопорушення, крадіжки і злочини. Тому якщо і надалі власники цих закладів не забезпечуватимуть порядок, їх слід позбавити ліцензій.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: "Голос Баштанщини" | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.05.2008
Коментарів: 2

 
    Одним з багатьох проблемних питань, що виникають у громадян є звернення до суду щодо порядку примусового стягнення аліментів.
    Частка заробітку (доходу) матері або батька, яка буде виплачуватися як аліменти на дитину, визначається судом.
    Та якщо аліменти будуть стягуватися на двох або більше дітей, тоді суд визначає єдину частку від заробітку матері або батька, яку один із батьків буде сплачувати до досягнення найстаршою дитиною повноліття.
    Якщо найстаршій дитині сповнилося 18 років, то батьки мають звернутися до суду з позовом, щоб визначити, яку суму потрібно перераховувати на інших дітей. Якщо вони цього не зроблять, то аліменти й надалі стягуватимуться з вирахуванням рівної частки, яка раніше припадала на дитину, яка досягла повноліття (ст. 183 Сімейного Кодексу).
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Олексієнко Оленсандр | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.05.2008

 

1 листопада 2007 року розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році. Реєстрація триватиме до 20 лютого 2008 року. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2008 року реєструються за місцем їхнього постійного навчання.

Реєстрація випускників загальноосвітніх навчальних закладів попередніх років, а також учнів, студентів професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І - II рівнів акредитації здійснюється за місцем їхнього проживання в єдиному в межах району (міста) пункті реєстрації.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Голодівська Любов | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.12.2007

 
У вересневі дні переможною ходою у місті Черкаси та Чигирин несла прапор нащадків-козаків Буго-Гардіївської паланки команда учнів Баштанської ЗОШ №1 на чолі з вчителем фізичної культури Тур Лідією Павлівною. Учні школи гідно представили Миколаївську область на Всеукраїнському фестивалі «НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ». Наші спортсмени зуміли показати усе: і українську силу, і вправність, благородний дух та козацьку звитягу. Серед 27 команд із різних областей наші учні ще раз довели, що вони гідні своїх предків, посівши друге місце.


Тож вже вдруге у районному Палаці культури, у переддень справжнього свята козаків - Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки усіх українців та козаків відбуваються ігри "Козацькі забави на Покрову".
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 14.10.2007
Коментарів: 1

 
3 жовтня в районному Будинку культури за участю голови райдержадміністрації В.В.Кунпана, голови районної ради М.П.Бенюха, представника обласної ради відбулись урочисті збори, присвячені Дню працівника освіти.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 04.10.2007

 
Серпнева конференція вчителів
(Фоторепортаж. Продовження)
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.09.2007

 
1-15 16-30 31-40

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz