Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 02.04.2020, 00:51

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Центральна районна лікарня:

-12:

_-30:

Відкриття офісу Партії регіонів:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Засідання Колегії райдержадміністрації
Підсумки роботи району в 2006 році були підведені на засіданні колегії райдержадміністрації, що відбулася 22 лютого з участю керівників структурних підрозділів, підприємств, організацій та установ, сільських голів.

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Баштанського району на 2006-2010 рр. за підсумками 2006 року учасникам засідання доповіла начальник управління економіки райдержадміністрації О. М. Блудова. Відзначаючи певну економічну стабільність у минулому році, вона назвала позитивні чинники цього. А саме, розширення споживчого попиту на внутрішньому ринку на товари й послуги, що було зумовлено високими темпами зростання заробітної плати (за 2006 р. на 32,2 %), збільшення інвестиційного попиту, що зумовило позитивні тенденції в будівництві.

До чинників, що негативно впливали на динаміку обсягів та фінансовий результат діяльності підприємств, відноситься підвищення цін на енергоносії.
У 2006 році промисловими підприємствами району було реалізовано продукції на суму 125,3 млн. грн., що складає 1,4% в загальнообласному обсязі реалізації. Хоча в порівнянні з минулим роком обсяг виробленої промислової продукції зменшився на 2,9%. Це сталося тому, що через заборону експорту молочної продукції в Росію виробництво сирів твердих у 2006 році зменшилося на 338 тонн, вершкового масла - на 127 тонн. Хоча разом з тим ЗАТ «Баштанський сирзавод» збільшив виробництво кисломолочної продукції, молока та сирів плавлених. І
в цілому одержав прибутку більше 16 млн. грн.

Спад виробництва промислової продукції допустили в минулому році АТВТ «Привільненське РТП» та ТОВ «Привільненська «Агропромтехніка» відповідно на 9,9% та 24,3%.

В аграрному секторі району товарне виробництво сільськогосподарської продукції ведуть 64 товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерні та приватні підприємства, 462 фермери та 2211 одноосібників. Валовий збір зерна склав 125,1 тис. тонн, що на 7% більше, ніж у 2005 році. Хоч Програмою соціально-економічного розвитку було передбачено в 2006 р. виробити 150,3 тис. тонн зерна.
В усіх галузях тваринництва, окрім молочного скотарства, по всіх категоріях господарств досягнуто стабілізації. Однак поряд з нарощуванням поголів’я ВРХ, свиней, овець, птиці поголів’я корів зменшилося на 11,3%. Це сталося внаслідок того, що ряд підприємств (СТОВ «Інгульське», «Дружба», ВАТ «Елевер») були змушені реалізувати худобу для погашення боргів за кредити, взяті під заставу ВРХ. Незадовільно впливає на розвиток молочного скотарства й збитковість його виробництва, причиною чого є диспаритет цін на молочну продукцію й матеріально-технічні ресурси. В минулому році всіма категоріями господарств (включаючи населення) вироблено 28,6 тис. тонн молока, що на 2% менше, ніж у 2005 році, та на 5,6% менше, ніж передбачено Програмою.

В 2006 році 11,9 тис. власників земельних паїв уклали угоди оренди землі з сільгосптоваровиробниками усіх форм власності. Середній розмір відсотку орендної плати від нормативної грошової оцінки землі становив 1,5-2,2%. Фактично виплачено 7870,7 тис. грн. орендної плати, або 98%. Райдержадміністрація вживає всіх заходів щодо прискорення розрахунків. За оренду майнових паїв розрахунки проведені повністю.

Аналізуючи роботу інших галузей, О. М. Блудова відзначила, що будівельними підприємствами району за минулий рік виконано робіт на суму 7347 тис. грн., що становить 138% до 2005 року. ПП «Експрес» виконало робіт на 2646 тис. грн., що в 3,6 рази більше 2005 року, ТОВ «Будівельник» – на суму 960 тис. грн., що на 27,3% більше, КП «Міськкомунгосп» – на суму 748 тис. грн., що на 17% більше проти 2005 року. Лише ТОВ «Каскад» зменшило обсяг будівельних робіт на 23,7%.
Перевезення пасажирів здійснюють ВАТ «АТП-14846», фірма «Миколаїв-Авто», 56 приватних перевізників. За рік перевезено 284,6 тис. пасажирів, що на 17,8% більше проти позаминулого року. По району перевезено 140,4 тис. пасажирів. Через недостатню кількість автобусів АТП лише частково задовольняє потребу населення в таких послугах. Готуються матеріали для проведення додаткового конкурсу з перевезення пасажирів на приміських маршрутах.

О. М. Блудова зробила порівняльний аналіз стану розвитку торгівельного обслуговування населення, зокрема Баштанської райспоживспілки, фінансових результатів усіх суб’єктів господарювання, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, доходів населення, стану розрахунків по заробітній платі, надання субсидій, ринку житлово-комунальних послуг та ринку праці тощо.
Колегія заслухала пояснення керівника Привільненського РТП В. Д. Колесника, яке допустило 64 тис. грн. збитків, та директора Баштанської СМТС М. М. Гончаренка, де 23 тис. грн. збитків, про шляхи нарощування обсягів виробництва та ліквідації збитків.

Про виконання районного та місцевих бюджетів Баштанського району за 2006 рік доповів колегії начальник фінуправління райдержадміністрації І. В. Рубський. Доходну частину місцевого бюджету району виконано на 102,1% до плану та 132,2% до 2005 року. У розрізі територіально-адміністративних одиниць області в 2006 році Баштанський район посідає ІІ місце в рейтинговій таблиці серед районів області по наповненню бюджетів.

За звітний період план по мобілізації податків і зборів до районного бюджету виконано на 120,5%, міського бюджету – на 104%, сільських – на 120,2%. Не забезпечила виконання доходної частини загального фонду лише Христофорівська сільська рада – 96,2%.
Доходи бюджету розвитку по району в 2006 р. склали 968 тис. грн., або в 2,3 раза більше минулого року.

За рахунок бюджетних коштів проведено капітальні видатки в сумі 3441,4 тис. грн, з яких 431,3 тис. грн. направлено центральній райлікарні на ремонт приміщень, системи опалення, придбання пральних машин. 1697,3 тис. грн. було направлено відділу освіти на ремонт адмінприміщення відділу, приміщень Новоолександрівської, Інгульської, Костичівської, Пісківської, Єрмолівської ЗОШ, МНВК, гімназії, поповнення матеріальної бази шкіл.

Відділу культури було направлено 51,4 тис. грн. на придбання костюмів, оргтехніки, ремонт Палацу культури, музею тощо.
Кошти бюджету розвитку в сумі 718,8 тис. грн. направлено на реконструкцію приміщення центру реабілітації інвалідів та пенсіонерів, придбання службового житла для військовослужбовців, реконструкцію водопровідної мережі в с. Явкине та на інші потреби.

З метою збільшення надходжень податків і зборів до місцевих бюджетів та залучення додаткових резервів їх наповнення всіма гілками влади зосереджується увага на легалізації робочих місць, виявленні «тіньового» сектора економіки.
Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі, заходи щодо посилення контролю за використанням державного майна й фінансових ресурсів проінформував начальник контрольно-ревізійного відділу в Баштанському районі О. Д. Славінський.
Про підсумки роботи в 2006 році по своїх напрямках роботи колегії доповіли в.о. начальника управління праці та соцзахисту населення Н. І. Якимчук, головний лікар ЦРЛ В. А. Гандзюк, начальник відділу культури й туризму І. С. Вінницький. Про хід виконання Постанови Кабміну «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» за 2006 рік проінформувала перший заступник голови райдержадміністрації Л. В. Грицюк.

З усіх обговорюваних питань колегія прийняла відповідні рішення, спрямовані на подальше поліпшення соціально-економічного розвитку, стабілізацію ситуації в районі.

Редакція районної газети "Голос Баштанщини"Другие материалы по теме
Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (05.04.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz