|
В категорії матеріалів: 162 Показано матеріалів: 91-105 |
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Коментарям ·
Переглядам
Обережно! Вибухонебезпечні предмети!
Минуло вже понад 60 років як відгриміли останні бої Великої Вітчизняної війни. Але й досі багатостраждальна українська земля зберігає в собі страшні залишки тієї пори - бомби, снаряди, міни, гранати, патрони. Все це носить назву вибухонебезпечні предмети (ВНП). За окремими розрахунками, ще сьогодні на території України знаходиться кілька мільйонів одиниць смертоносного вантажу, в тому числі близько 100 тисяч авіабомб. У міру звільнення тимчасово окупованих міст і сіл, широко проводилися роботи з розмінування: бійці-сапери знешкоджували велику кількість боєприпасів і очищали від них територію.
|
Ліси — це наше багатство! За вікном спекотна погода і разом з цим виникає занепокоєння по виникненню лісових пожеж. З настанням теплої погоди люди частіше почали відвідувати власні дачні масиви, почастішали походи до лісу, щоб відпочити від напружених буднів. Але із-за нехтування правил пожежної безпеки нерідко виникають пожежі саме в лісових масивах. Основними причинами лісових пожеж є порушення населенням вимог пожежної безпеки в лісах, а працівниками агрогосподарств - заходів пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт. Враховуючи досвід попередніх років в найближчий час можливо спрогнозувати виникнення загорань в лісових масивах району. В суху пору року і в пожежонебезпечних місцях слід бути особливо обережними при поводженні з вогнем: очищайте місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля та іншого лісового сміття; не розкладайте вогнище поблизу звисаючих крон дерев, в хвойних молодняках, серед сухого очерету, на торфовищах тощо; не залишайте вогнище без нагляду; не залишайте місце відпочинку, не впевнившись, що вогнище погашено. Пам'ятайте! Для виникнення пожежі достатньо однієї іскри.
|
Актуально. Правила відпочинку на воді Служба цивільного захисту в Баштанському районі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області вчергове звертається із до жителів і гостей області: громадяни, пам’ятайте, щоб не трапилось біди з вами і у ваших близьких, поводьтесь на водоймах так, як вимагають заходи безпеки: обачно і обережно. Адже вода помилок не прощає – про це свідчать цифри безжальної статистики:у 2012 року на водоймищах Баштанськго району загинуло 4-ро людей.
|
Згідно маніторингу по прогнозам Миколаївського гідрометцентру, на території Миколаївської області оголошено 5-й, найвищий клас пожежної небезпеки. Тому кожен громадянин, перебуваючи на відкритому просторі, має пам’ятати: одна іскорка може стати причиною великої біди. Саме через необережне поводження людини з вогнем часто виникають пожежі, від яких потерпає рослинний і тваринний світ, палають лісосмуги та лісові урочища. Усі ми, відпочиваючи на природі, маємо дотримуватись правил пожежної безпеки. А ще - не забувати, що при найвищому класі пожежної небезпеки відвідування лісів, у тому числі в’їзд на їх територію транспортними засобами, заборонені!
|
Рятувальники
попереджають: відпочивайте з розумом, і пожежі нам не загрожуватимуть
Більшість пожеж, що виникають в лісах,
трапляються через необережність відпочиваючих. Не загашене вогнище, недопалок,
сірники, або навіть, скляна пляшка з залишками рідини може призвести до
займання (працює принцип лінзи від сонячних променів).
|
Для відпочинку людина прагне естетично привабливих місць, які в літню спеку дарують прохолоду і спокій. Але у літній посушливий період лісові та степові території особливо вразливі. Тому необережне поводження з вогнем, кинутий недопалок можуть призвести до матеріальних і людських втрат. Раптове виникнення пожежі і миттєве її поширення важко зупинити навіть за наявності відповідної техніки! Лісова пожежа – стихійне лихо, яке може мати катастрофічні наслідки. Найчастіше їх провокує людська недбалість. Кожна кинута пляшка – це лінза для сонячних променів, а отже й джерело займання. Кожний кинутий сірник може призвести до непоправної біди. Лісові пожежі знищують дерева і чагарники, заготовлену в лісі деревину.
|
12 квітня Будинок культури у м. Новий Буг Миколаївської області відкрив свої двері для учасників третього зонального етапу XIX Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних Відкрив фестиваль начальник служби цивільного захисту у Новобугському районі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Сергій Осмолов, який відмітив, що важливо знати правила безпеки життєдіяльності та вміти впоратися з будь-якою надзвичайною ситуацією, а також найважливіше – зарадити гибелі дітей на пожежах. З перших хвилин було зрозуміло, що господарі попрацювали на славу, щоб гостинно зустріти 5 команд - учасниць з Баштанського, Березнігуватського, Казанківського, Снігурівського, Новобугського районів Миколаївської області. Злагоджена організація і красиве творче оформлення Фестивалю з боку господарів вдало доповнювало виступи команд. Команди просто увірвалися у зал, як своїми оригінальними постановками, так і артистичністю. Учасники закликали усіх бути обережними з вогнем, на воді, в лісі, пояснюючи, що життя одне і його потрібно берегти.
|
Корупція живиться економікою, знижуючи її ефективність. Що обумовлює такий взаємозв'язок корупції і економіки в Україні? Більшість фахівців сходяться на стратегічних прорахунках держави при реформуванні економіки: відсутність стимулювання виробничої сфери; відсутність обґрунтованої кадрової політики, адміністративна опіка, недосконалість законодавства (видання чисельних підзаконних актів, які на перше місце ставлять інтереси відомства, а не суспільства, залежність підприємця від суб'єктивної волі чиновника).
|
Запобігання корупції - це стратегічний напрям антикорупційної політики будь-якої держави. Будучи складовою такої діяльності, запобігання корупції водночас є також складовою протидії злочинності. Отже, воно базується на тих загальних засадах запобігання злочинності, які вироблені теорією та практикою протидії злочинності.
|
Правова основа участі громадськості по запобіганню та протидії корупційних проявів
|
Жахливе ДТП на Миколаївщині: двоє загиблих, четверо травмованих 08 березня о 15:19 на номер «101» надійшло повідомлення, що на трасі «Миколаїв-Дніпропетровськ», трапилась дорожньо-транспортна пригода.
|
Пожежа на колесах... 06 березня о 15:56 на номер «101» надійшло повідомлення, що на трасі «Миколаїв-Дніпропетровськ» 12 км від м.Баштанки, за населеним пунктом Зелений Яр, автодороги Н-11 горить автомобіль " пікап FSO TRUCK
|
Обережно!Вибухонебезпечні предмети!
|
|
|