|
В категорії матеріалів: 162 Показано матеріалів: 121-135 |
Сторінки: « 1 2 ... 7 8 9 10 11 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Коментарям ·
Переглядам
У період сухої спекотної погоди краще утриматися від походів до лісу.
|
Будьте дуже обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, суворо дотримуйтеся порад рятувальників!
|
Дотримання антикорупційного законодавства. Злочини у сфері службової діяльності.
|
АНАЛІЗ надзвичайних ситуацій та подій в Миколаївській області за 4 місяці 2012 року Всього з початку року на території області зареєстровано 3 надзвичайні ситуації, в результаті яких загинуло 8 осіб, з них 7 дітей (за аналогічний період 2011 року виникло 2 надзвичайні ситуації, постраждалих - 0). Що стосується подій, то у квітні поточного року зареєстровано 54 події (2011 рік – 39), внаслідок подій загинуло 9 осіб (2011 р. – 12 осіб), ще 6 осіб постраждало (2011 рік - 4), кількість загиблих зменшилась на 25%, а постраждалих – збільшилась на 50%.
|
Відпочинок біля річки - це улюблена справа дорослих та дітей. Він є звичним для нашого населення та користується великою популярністю. Вода - чудовий засіб оздоровлення та відновлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, інколи відпочинок біля води закінчується трагедією. З початку року у водоймах області потонули 14 громадян з них одна дитина. На водоймах Баштанського району з початку року потонуло три особи з них двоє мешканкі м.Баштанка та одна дитина с.Кашперо-Миколаївка. Тому варто пам'ятати правила поведінки на воді ...
|
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо дій населення в разі отримання інформації про загрозу вчинення терористичного акту або виявлення підозрілих предметів, що можуть бути використані для вчинення та в умовах терористичного акту
|
Команда «Палаючі серця» ЗОШ № 2 Баштанського району
стала срібним призером на обласному етапі XVIІI Всеукраїнського
фестивалю ДЮП та посіла І місце у конкурсах «Знавці правил пожежної
безпеки» і «Звіт-презентація».
20 квітня у м. Миколаєві проходив обласний етап XVIIІ
Всеукраїнського фестиваль Дружин юних пожежних. 6 найсильніших команд з
усієї області зустрілися в обласному Будинку культури для боротьби за
право називатися кращою дружиною Миколаївщини. Протягом змагань юнаки та
дівчата демонстрували свою майстерність, випробовували свої сили в
різноманітних конкурсах і змаганнях…
Цього року почесну місію захищати честь Баштанського району отримала
команда дружин юних пожежних «Палаючі серця» ЗОШ № 2, а саме: Сергій
Чорний, Крістіна Цюпа, Анастасія Іващенко, Катерина Шишук, Каріна та
Сергій Козаченки. До речі, щоб потрапити на цей заключний етап змагань,
учасникам доводилося упродовж цілого року... ...
|
На залізничному транспорті: - під час екстреної евакуації з вагона в разі виникнення надзвичайної ситуації або події зберігати спокій, із собою брати тільки необхідні речі (документи, гроші, одяг), великі речі залишати у вагоні, тому що вони можуть призвести до затримки здійснення евакуації; - надавати допомогу пасажирам із дітьми, жінкам, літнім людям, інвалідам; - під час поштовхів (ударів) доцільно триматися за виступи полиць й інші нерухомі частини вагона або згрупуватися, прикриваючи голову руками, щоб уникнути травм; при перевертанні вагона міцно триматися руками, упертися ногами у верхню полицю, стіну тощо, закриваючи очі, щоб у них не потрапили уламки скла, дитину притиснути до себе обличчям, прикриваючи їй голову своїми руками; - після зупинки вагона оглянути й визначити шляхи евакуації; якщо немає небезпеки пожежі, не спішить вибиратися; спробувати попередити паніку серед пасажирів; виходити з вагона по одному, пропускаючи вперед дітей, жінок, літніх людей, інвалідів; брати з собою лише документи, гроші та необхідний одяг; залишаючи особисті речі у вагоні, за можливістю забезпечити охорону з однієї-двох осіб; - під час евакуації через бокові двері та аварійні виходи бути уважним та обережним, щоб не потрапити під зустрічний потяг; - під час перекидання чи пошкодження вагона вибиратися тільки через вікна, опустивши фрамуги або вибити будь-яким способом скло, попередньо очистивши рами від його уламків; при можливості дітей і постраждалих виносити на руках; - зателефонувати до компетентних органів та вказати місце (станція або ділянка між залізничними станціями), де виникла надзвичайна ситуація або подія; - надавати першу медичну допомогу постраждалим (за можливістю).
|
У разі виявлення підозрілого предмета, схожого на вибуховий пристрій, рекомендується: - не торкатися до виявленого підозрілого предмета, не підходити й не пересувати його; утримуватися від куріння, використання засобів радіозв'язку, у тому числі й мобільного, поблизу даного предмета; - не робити самостійних дій із підозрілими предметами; за можливістю забезпечити охорону підозрілого предмета й небезпечної зони (під час охорони підозрілого предмета знаходитися за захисними спорудами чи предметами, вести спостереження); - спробувати повідомити про виявлення підозрілого предмета інших осіб, які знаходяться поруч, забезпечити їх евакуацію з території, що прилягає до небезпечної зони; - сповістити про небезпечну знахідку будь-який орган місцевої влади, чергові служби правоохоронних органів з наданням інформації про характерні ознаки ймовірного вибухового пристрою, місце його розташування, час виявлення та особу, яка його виявила. Дочекатися прибуття на місце виявлення небезпечної знахідки фахівців-піротехніків; - намагатися максимально запам'ятати зовнішність, одяг осіб, які залишили предмет, їхній транспорт та номерні знаки.
|
Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків.
За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!
Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека!
Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.
|
Фактори небезпеки повеней і паводків: руйнування будинків і будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних доріг; аварії на інженерних мережах; зсуви та обвали. Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка: 1. Сирени та переривчасті гудки підприємств та транспортних засобів - це сигнал "Увага всім”. Негайно ввімкніть радіоприймач або телевізор. Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами. 2. Попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку. 3. Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї. 4. Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Складіть усе у валізу. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті. 5. Від'єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ. 6. Перенесіть більш цінні речі та продовольство на верхні поверхи або підніміть на верхні полиці. 7. Переженіть худобу, яка є у вашому господарстві, на підвищену місцевість.
|
З початоком весни - традиційно складна пора практично для всіх нас, але особливо для працівників комунальних служб. Снігові замети, можлива ожеледиця, невинні, здавалося б, але насправді підступні бурульки, нарешті потенційна небезпека підтоплення. Одна з таких подій сталася і в Баштанському районі, зорема: 1 березня 2012 року об 11 годині на південно-східній околиці села Виноградівка Баштанського району внаслідок накопичення талих та ґрунтових вод у ставку (площа приблизно 10500 квадратних метрів) сталось протікання води на ділянці греблі, яка тимчасово укріплена мішками із землею, з подальшим потраплянням води до системи дренажних каналів. Через намерзання льоду та снігу дренажні канали не забезпечили водовідведення у повному обсязі, що призвело до локального підтоплення 15 присадибних ділянок по вулиці Миколаївська, с.Виноградівка.
|
Міністерство надзвичайних ситуацій України та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. Лише за січень 2012 року загинуло 13 (+85%) та травмовано 16 (+33%) дітей. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека!
|
Часто замерзлі водойми стають місцем розваг, ігор та риболовлі. Але вони можуть стати і смертельною пасткою для легковажних людей. Тому Баштанський РВ УМНС радить не виходити на лід без надзвичайної потреби. При пересуванні по льоду необхідно чітко пам’ятати та виконувати правила безпеки. Перед тим як вийти на лід, переконайтеся в його міцності. На водоймах безпечним вважається лід (при температурі повітря нижче 0С) це: - для одного пішохода – лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною не менше 5-7 см; - для групи людей – товщиною не менше 15 см, при масовому катанні на ковзанах – 25см; - для переправи вантажного автомобіля - 30-35 см, трактора - 40-60 см.
|
Ми всі раді зимі, коли вона справжня, з морозами. Тільки не варто забувати, що цей час року таїть в собі деякі небезпеки. Саме в такі дні найчастіше доводиться стикатися з таким явищем як переохолодженням організму. Що являє собою переохолодження? Вплив холоду на всю поверхню тіла, коли його температура падає нижче 35C, викликає загальне охолодження організму. Тривала дія низьких температур може привести до замерзання, при цьому функції організму пригнічуються, аж до їх повного згасання.
|
|
|