Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Сб, 23.01.2021, 16:00

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » РС ГУ ДСНС

В категорії матеріалів: 162
Показано матеріалів: 151-162
Сторінки: « 1 2 ... 9 10 11

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Відпрацювання прийомів рятування постраждалих    З початком зимового періоду, настанням морозів, спостерігається збільшення кількості надзвичайних подій на водних об’єктах через нехтування населенням елементарних правил поведінки на льоду. Основну частку потерпілих в таких ситуаціях становлять прихильники зимової риболовлі та діти, які полюбляють бавитися на застиглих водоймищах. У зв’язку з цим 21 грудня 2010 року в м. Баштанка на ставку біля Центральної районної лікарні були проведені спільні тренування особового складу пожежно - рятувальної частини та персоналу Баштанської ЦРЛ, на яких були відпрацьовані основні прийоми рятування постраждалих на водних об’єктах в зимовий період та правила надання їм першої долікарняної допомоги.
 
   В ході проведення тренувань особовий склад самостійної державної пожежної частини №26, виїхавши до місця на аварійно – рятувальному автомобілі САРМ КАВЗ – 685, продемонстрував на належному рівні свої практичні навички роботи з такими рятувальними засобами, як пристрій „Соломинка”, кінець „Олександрова”, що застосовуються для рятування потерпілого з берега водоймища. За допомогою гумового човна рятівники без ускладнень та цілком безпечно впритул наблизились до місця провалу та врятували умовного потерпілого.
    Після того, як рятівники доставили умовного потерпілого на берег...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || ОПУБЛІКУВАВ: SDPCH26 | 30.12.2010

 
    Фейєрверки, петарди, ракети та інші вибухові "новорічні іграшки" завжди притягували до себе увагу дітвори. На жаль, з кожним роком збільшується кількість каліцтв, опіків, різних травм, одержуваних дітьми і дорослими від цих забав. Щоб уникнути неприємних наслідків від ігор з піротехнічними виробами, запобігти нещасному випадку вам необхідно пам'ятати і неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації піротехнічних виробів і правил приведення їх в дію. Запуск петард, фейєрверків, ракет й інших піротехнічних виробів забороняється проводити усередині приміщень, з балконів і лоджій, поблизу житлових і господарських споруд, новорічних ялинок.
    Сьогодні торгівля пропонує великий вибір різноманітної піротехніки, в основному китайського, корейського і частково вітчизняного виробництва. При придбанні піротехнічних виробів обов'язково ознайомтесь з інструкцією, вона повинна бути на кожному виробі. Якщо немає інформації на українській чи російській мові — значить „новорічна іграшка” не сертифікована і користуватися нею дуже небезпечно. Перевірте термін придатності виробу. Його встановлює сам виробник, і ніхто не має права цей термін продовжити. На багатьох подібних виробах вказані вікові обмеження. Природно, що ті, які не призначені для користування дітьми молодше 16 років або 18 років, купувати не варто. Обов'язково перевірте, чи не пошкоджена упаковка виробу, чи не має пошкоджень він сам...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || ОПУБЛІКУВАВ: SDPCH26 | 25.12.2010

 

Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Міністерство освіти і науки України дуже стурбовані станом, що склався з попередженням травмування та загибелі дітей.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || ОПУБЛІКУВАВ: SDPCH26 | 03.11.2010
Коментарів: 2

 
    З метою попередження корупційних діянь, правопорушень з боку інспекторського складу Баштанського РВ ГУ МНС України та проведення прозорої діяльності органу державного нагляду (контролю) за господарською діяльністю з питань пожежної безпеки Баштанський РВ ГУ МНС повідомляє, що на підставі  Закону України  «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»  ст.4 пункт 9 «Невиконання приписів,  розпоряджень та  інших  розпорядчих документів  органу  державного  нагляду  (контролю) тягне за собою застосування штрафних санкцій до суб'єкта господарювання згідно із законом». Згідно кодексу України про адміністративні правопорушення, який передбачає застосування співробітниками державного пожежного нагляду застосовувати заходи адміністративного впливу...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || ОПУБЛІКУВАВ: SDPCH26 | 28.09.2010

 
Баштанське РВ ГУ МНС, привітання до дня рятівникаВітання з Днем рятівника, вітання до дня цивільного захисту населення    17 вересня 2010 року у відповідності до Указу Президента України від 12.09.2008 року №830/2008 в Україні відзначається професійне свято – День рятівника. Високий патріотизм та мужність, професіоналізм та відданість Присязі співробітників підрозділу стали запорукою підтримання на належному рівні цивільного захисту населення та території в районі. За значний внесок цивільного захисту, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника буде заохочено ряд працівників Баштанського РВ ГУ МНС України в Миколаївській області...

    Баштанський РВ ГУ МНС України в Миколаївській області вітає усіх працівників цивільного захисту з професійним святом -  Днем рятівника. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги - забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Бажаємо всіляких гараздів, здоров'я міцного та побільше життєвих благ. Нехай у наш нелегкий час Вас завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги.
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || АВТОР: СДПЧ-26 | ОПУБЛІКУВАВ: SDPCH26 | 14.09.2010
Коментарів: 2

 

Безпека на воді


Коли за вікном літо все більше хочеться покинути квартиру й відправитися на природу, передусім до річки. Тому на часі говорити про воду, а точніше про правила поводження людей на водоймах, щоб відпочинок приносив радість. Усім відомо, що вода – чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.
Як уникнути трагедії на воді. 


Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || ОПУБЛІКУВАВ: SDPCH26 | 09.08.2010

 

   Стихія.

09 липня 2010 року на території Баштанського району в результаті погіршення погодних умов   (сильна злива, вітер)... 

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || АВТОР: SDPCH26 | ОПУБЛІКУВАВ: SDPCH26 | 15.07.2010
Коментарів: 1

 

Історія створення та розвиток пожежної частини

Відразу після Великої Вітчизняної війни в селищі Баштанка на місці районного військового комісаріату по вул. Ювілейна, 33 рішенням селищної ради № 21 від 10.08.1945 р. була створена Добровільна пожежна охорона. Для організації гасіння пожеж у їхнє розпорядження було виділено 6 коней, кінно-бочковий хід і 7  добровольців. По відомостям, які збереглися, відомо, що у післявоєнні роки на території Березнегуватського району (у склад якого входило селище Баштанка) практично пожеж не було, 2-3 пожежі за рік. Добровільна пожежна охорона справлялася з ліквідацією пожеж. На протязі 4-6 років добровольці створили матеріальну базу, її склад входили приміщення конюшні, кузні,  кімнати чергової зміни, склади.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || АВТОР: SDPCH26 | ОПУБЛІКУВАВ: SDPCH26 | 15.07.2010

 
    Керуючись наказом МНС №59 від 06.02.2006 року, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 квітня 2006 р. за N 480/12354 «Про затвердження Інструкції з організації роботи органів державного пожежного нагляду» державний  пожежний  нагляд за виконанням встановлених законодавством  вимог  пожежної  безпеки  здійснюється органами   державного   пожежного   нагляду   шляхом проведення планових та позапланових перевірок.
    Перевіркам підлягають об'єкти в  населених  пунктах  і об'єкти,    які    належать    до   сфери   управління   суб'єктів господарювання, та інші підконтрольні об'єкти. Перевірки поділяються на планові та позапланові.     Під час  проведення  планових  перевірок  здійснюється  огляд (обстеження) територій, будівель, споруд та приміщень, проводиться перевірка  функціонування  підрозділів   відомчої,   місцевої   та добровільної  пожежної  охорони  й  інших протипожежних формувань, роботи пожежно-технічної комісії, а також будь-яких документів чи предметів, які стосуються забезпечення пожежної безпеки.
    Строк  здійснення  планової  перевірки  об'єктів,  які належать  до  сфери  управління суб'єктів господарювання,  не може перевищувати п'ятнадцяти робочих  днів,  а  для  суб'єктів  малого підприємництва - п'яти робочих днів. Продовження строку здійснення планової перевірки не допускається.
    Періодичність  проведення  планових перевірок...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || АВТОР: А.Ю.Могилко | ОПУБЛІКУВАВ: SDPCH26 | 10.06.2010

 

    Железнодорожная станция Горожаны чаще других становится местом находок взрывоопасных предметов времен второй мировой войны. Минометная мина  калибром 120 мм  в очередной раз была обнаружена во время обхода железнодорожного пути рабочим стации в средине  мая.

    Опасная находка была вывезена и уничтожена пиротехниками главного облуправления МЧС. Взрывоопасный предмет был найден и уничтожен здесь и в прошлом году.

     Почему именно эта территория часто становится местом опасных находок? Отвечая на этот вопрос, голова Новосергеевского сельсовета Иван Кожушко отметил, что в годы войны...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || АВТОР: А.Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 25.05.2010

 
   Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» (далі Закон), а саме статтею 1 встановлено, що органи державного пожежного нагляду районів, міст та районів у містах, являються місцевими дозвільними органами. Відповідно до статті 4 Закону, суб'єкт господарювання має право вибору способу отримання документів дозвільного характеру: безпосередньо за зверненням у відповідні місцеві дозвільні органи, представники яких здійснюють прийом суб'єктів господарювання в одному приміщенні; або за зверненням до адміністратора. Порядок взаємодії представників місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб'єктів господарювання в одному приміщенні, затверджується відповідною місцевою радою (її виконавчим комітетом) або районною державною адміністрацією.
   Адміністратор - посадова особа районної державних адміністрації, яка організовує видачу суб'єкту господарювання документів дозвільного характеру та забезпечує взаємодію місцевих дозвільних органів щодо видачі документів дозвільного характеру.
    Відповідно до статті 7 Закону «Порядок видачі місцевими дозвільними органами документів дозвільного характеру»:
 
.....
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || АВТОР: О.С. Кравцов | ОПУБЛІКУВАВ: SDPCH26 | 17.03.2010

 
1-15 16-30 ... 121-135 136-150 151-162

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz