|
В розділі матеріалів: 1760 Показано матеріалів: 586-600 |
Сторінки: « 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 117 118 » |
Забезпечення соціального захисту малозабезпечених сімей в Україні в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги здійснюється шляхом надання таким родинам державної соціальної допомоги у вигляді щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також один раз на рік субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
За інформацією, узагальненою Головним управлінням статистики, у Баштанському районі упродовж січня–вересня 2015р. за субсидіями населенню на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг звернулося 3966 сімей району, що у 12,3 раза більше ніж за відповідний період минулого року.
|
Сільське господарство. За розрахунками, на 1 жовтня 2015р. в усіх категоріях господарств району зернові та зернобобові культури (включаючи кукурудзу) скошені та обмолочені на площі 66,3 тис.га, що на 4,7% менше ніж на 1 жовтня 2014р., намолочено 1860,9 тис.ц зерна у початково оприбуткованій вазі, що на 2,8% більше ніж торік. У середньому з 1 га обмолоченої площі одержано по 28,1 ц зерна (на 2,1 ц більше).
Серед технічних культур, соняшнику на зерно зібрано з площі 23,1 тис.га (на 3,1% більше ніж на 1 жовтня 2014р.), валовий збір склав 472,6 тис.ц (на 86,6% більше), урожайність склала 20,5 ц з 1 га (на 9,2 ц більше). Ріпаку (озимого та ярого) скошено на площі 2,4 тис.га (на 32,9% менше), намолочено 29,9 тис.ц (на 21% менше), урожайність склала 12,6 ц з 1 га (на 1,9 ц більше).
|
Управління статистики у Баштанському районі інформує, що у січні–вересні 2015р. автомобільним транспортом району перевезено (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) 22,4 тис.т вантажів, вантажооборот склав 2,7 млн.ткм. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги перевезень вантажів зменшились на 22%, вантажооборот – на 33,2%.
|
Відповідальність за пожежну безпеку приміщень виборчих дільниць несуть голови виборчих комісій. За протипожежний стан всієї будівлі, в якій розміщені виборчі дільниці, відповідають керівники об’єктів.
Весь обслуговуючий персонал у місцях розміщення комісій та дільниць повинен бути проінструктований про заходи пожежної безпеки та дії при виникненні пожежі. У приміщеннях виборчих дільниць має бути план евакуації людей і документації з приміщень при виникненні пожежі.
Черговий на виборчій дільниці зобов’язаний: при прийнятті чергування ретельно перевірити наявність та дієздатність засобів зв’язку, сигналізації, приладів опалення, освітлення; у приміщеннях контролювати дотримання протипожежного режиму та виконання правил пожежної безпеки.
Під час виборів повинні чергувати члени добровільної пожежної дружини.
При виникненні або появі ознак пожежі негайно повідомити пожежну охорону і приступити до гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння, евакуації людей та матеріальних цінностей, яким загрожує вогонь.
|
За даними Головного управління статистики за січень–серпень 2015р. підприємствами Баштанського району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 260,3 млн.грн., що становило 1,2% загальнообласного обсягу реалізації. Майже вся реалізована промислова продукція району представлена харчовими продуктами та напоями (98,1%).
|
Історія розвитку казначейської служби у м. Баштанка
|
Управління Державної казначейської служби України
у Баштанському районі Миколаївської області
юридична адреса: м. Баштанка, вул. Ювілейна, 75
|
7 державна пожежно-рятувальна частина ГУ ДСНС України у Миколаївській області запрошує на постійне місце роботи на посади водія, пожежного-рятувальника, бухгалтера. За довідками звертатися м.Баштанка ,вул. Промислова,15 тел. 2-91-01.
|
Відповідно до пункту 200 1.2 статті 200 1 Кодексу з урахуванням змін, внесених Законом № 643, платникам податку - сільськогосподарським підприємствам, що обрали спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Кодексу (далі - сільськогосподарське підприємство), в системі електронного адміністрування ПДВ до вже відкритих основних рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість (далі - основні електронні рахунки) відкриваються додаткові рахунки, призначені для перерахування коштів на спеціальні рахунки сільськогосподарських товаровиробників, відкриті в установах банків та/або в органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (далі - додаткові електронні рахунки).
|
Управління статистики у Баштанському районі інформує, що у січні–серпні 2015р. автомобільним транспортом району перевезено (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) 16,3 тис.т вантажів, вантажооборот склав 2,3 млн.ткм. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги перевезень вантажів зменшились на 30,6%, вантажооборот – на 33,4%.
Середня відстань перевезення однієї тонни вантажу по району становила 143,4 км, у січні–серпні 2014р. – 149,4 км.
|
За даними Головного управлінням статистики, за січень–червень 2015р. загальний обсяг роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб Баштанського району, які здійснювали діяльність з роздрібної торгівлі, становив 59322,8 тис.грн., що у порівняних цінах на 44,1% менше, проти відповідного періоду попереднього року.
|
Дорогі друзі, жителі та гості Баштаншини.
Вітаю Вас з 209 річницею дня міста (Баштанської республіки)!
В рамках проведення свята буде проводитись акція «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ , ДОПОМОГТИ», запрошую Вас 19 вересня 2015 року о 11.00. на Ярмаркову площу м. Баштанка, де відбудеться демонстрація можливостей пожежно – рятувальної техніки та обладнання. Також будуть проводитись конкурси та вікторини на протипожежну тематику, переможцям будуть вручені подарунки.
|
СИЗОНЕНКО Олександр Олександрович народився 20 вересня 1923 року в селі Новоолександрівка Баштанського району Миколаївської області у бідній селянській родині. Із шкільних років відчув потяг до літературної творчості, його перші оповідання друкує місцева районна газета.
У серпні 1941 року разом із товаришами бере участь в евакуації колгоспної сільськогосподарської техніки. Ці події згодом ляжуть в основу його майбутньої трилогії «Степ».
Після визволення рідного краю від німецько-румунських загарбників в березні 1944 року призваний до лав Червоної Армії. Рядовим піхотинцем брав участь у боях за визволення Ковеля, форсуванні Західного Бугу та Вісли.
По закінченню школи молодших командирів сержанта Сизоненка висунули командиром мінометної обслуги 82-міліметрових (батальйонних) мінометів. Воював на Магнушевському плацдармі (Польща), в Німеччині. Напередодні запеклих боїв за звільнення Берліна був призначений командиром однієї з штурмових груп. 28 квітня 1945 року під час штурму штабу Військово-Морського флоту вермахту одержав тяжке поранення. Почалася довга і виснажлива боротьба не просто за виживання та одужання, а за повернення до активного життя, яка тривала більше року і яка завершилася перемогою...
...
|
ПОРУЧНИК Анатолій Петрович народився 28 січня 1951 року в смт Доманівка Доманівського району Миколаївської області.
У 1981 році закінчив Одеський технологічний університет ім.Ломоносова. Трудову діяльність розпочав у 1969 році машиністом холодильних компресорних установок Доманівського сирзаводу Миколаївської області.
З 1972 по 1981 рік працював майстром сироробом, головним інженером Доманівського сирзаводу.
У 1981 році очолив Баштанський сирзавод. З 1993 року – голова правління акціонерного товариства закритого типу «Баштанський сирзавод».
За період роботи зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом, умілим організатором і керівником, чуйною людиною.
Очолюваний ним колектив з року в рік нарощував темпи росту виробництва. Асортимент підприємства складався із більш як 70 найменувань молочної продукції, з них 16 видів твердих сирів, 6 – чеддерних сирів, 14 – плавлених сирів, масло тваринне жирністю 72,5%, 73%, 85,2% у розфасовці по 200 г. Із цільномолочної продукції підприємство стало виробляти молоко жирністю 2,5%, 2,6%; сметану – 20%, 21% кг; ряжанку – 4%; кефір – 1%, 2%...
...
|
ЗАХАРЧЕНКО Олексій Гаврилович народився 30 березня 1930 року у селі Чижовка Звенигородського району Черкаської області.
У 1952 році закінчив Казачанський зооветтехнікум Київської області по спеціальності «зоотехнік», у 1964 – Одеський сільськогосподарський інститут.
1952-1953 роки – працював зоотехніком по племсправі (Новоодеський район Миколаївської області), старшим зоотехніком районного управління сільського господарства, головним зоотехніком Малинівської МТС.
З листопада 1953 року – І секретар Новоодеського райкому комсомолу Миколаївської області.
З грудня 1956 року – заворг Новоодеського РК КПУ Миколаївської області.
З липня 1960 по квітень 1962 року – голова виконкому Новоодеської районної Ради депутатів трудящих.
З червня 1962 по січень 1963 – І секретар Велико-Врадієвського РК КПУ Миколаївської області.
З січня 1962 по січень 1968 – секретар парткому Новоодеського виробничого управління Миколаївської області.
1968-1970 роки – секретар Новоодеського РК КПУ Миколаївської області.
...
За період діяльності Захарченка О.Г. у Баштанському районі було досягнуто значних показників у соціально-економічному розвитку. Загальний обсяг капіталовкладень для створення агропромислового комплексу становив 15-17 млн. карбованців. У районі зрошувалося 25 тисяч га землі. Було збільшено обсяги виробництва сільгосптехнікою, усіма промисловими підприємствами та сферою побуту.
...
|
|
|