|
В розділі матеріалів: 1761 Показано матеріалів: 601-615 |
Сторінки: « 1 2 ... 39 40 41 42 43 ... 117 118 » |
ЗАХАРЧЕНКО Олексій Гаврилович народився 30 березня 1930 року у селі Чижовка Звенигородського району Черкаської області.
У 1952 році закінчив Казачанський зооветтехнікум Київської області по спеціальності «зоотехнік», у 1964 – Одеський сільськогосподарський інститут.
1952-1953 роки – працював зоотехніком по племсправі (Новоодеський район Миколаївської області), старшим зоотехніком районного управління сільського господарства, головним зоотехніком Малинівської МТС.
З листопада 1953 року – І секретар Новоодеського райкому комсомолу Миколаївської області.
З грудня 1956 року – заворг Новоодеського РК КПУ Миколаївської області.
З липня 1960 по квітень 1962 року – голова виконкому Новоодеської районної Ради депутатів трудящих.
З червня 1962 по січень 1963 – І секретар Велико-Врадієвського РК КПУ Миколаївської області.
З січня 1962 по січень 1968 – секретар парткому Новоодеського виробничого управління Миколаївської області.
1968-1970 роки – секретар Новоодеського РК КПУ Миколаївської області.
...
За період діяльності Захарченка О.Г. у Баштанському районі було досягнуто значних показників у соціально-економічному розвитку. Загальний обсяг капіталовкладень для створення агропромислового комплексу становив 15-17 млн. карбованців. У районі зрошувалося 25 тисяч га землі. Було збільшено обсяги виробництва сільгосптехнікою, усіма промисловими підприємствами та сферою побуту.
...
|
За даними Головного управління статистики за січень–липень 2015р. підприємствами Баштанського району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 222,4 млн.грн., що становило 1,2% загальнообласного обсягу реалізації. Майже вся реалізована промислова продукція району представлена харчовими продуктами та напоями (98,1%).
|
За даними, узагальненими Головним управлінням статистики, за січень–червень 2015р. у Баштанському районі прийнято в експлуатацію 534 кв.м загальної площі житла, що на 17,4% більше ніж за січень–червень 2014р.
|
За даними, узагальненими Головним управлінням статистики, за січень–червень 2015р. підприємствами та організаціями Баштанського району за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 13,8 млн.грн. капітальних інвестицій, що складає 0,7% загальнообласного їх обсягу.
|
БАРДАЧОВ Микола Васильович народився 16 вересня 1940 року.
У 1967 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут ім.А.Д.Цюрупи, за спеціальністю «вчений агроном». Направлений на роботу в Баштанський район. Працював головним агрономом, головою колгоспу «Комунар», заступником голови колгоспу «Комуніст», заступником директора виробничого об’єднання «Колгосптоваропром».
З 1980 по 1982 рік – начальник управління сільського господарства, перший заступник голови Баштанського райвиконкому.
1982-1991 роки – голова Баштанського райвиконкому.
1991-1994 роки – Представник Президента України в Баштанському районі.
За період роботи Бардачова М.В. побудовано 10 шкіл, у тому числі: Баштанська ЗОШ №2, Єрмолівська ЗОШ, Костичівська ЗОШ, Мар’ївська ЗОШ, Новогорожанська ЗОШ, Новосергіївська ЗОШ, Привільненська ЗОШ. Побудовано спортивні зали у Христофорівській та Явкинській школах, гуртожиток у СПТУ №42, дитячі садки в місті Баштанка, селах Добра Криниця, Костичі, Явкине, розпочато будівництво в Баштанській СШ №1...
...
|
Як повідомляє управління статистики у Баштанському районі середньооблікова кількість штатних працівників по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб, за січень–червень 2015р. по району складала 4813 осіб, що становить 2,3% від показника по Миколаївській області та в порівняні з відповідним періодом минулого року зменшилась на 10%.
Кількість працівників, які перебували у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) становила 19 осіб (0,4% від середньооблікової кількості штатних працівників) і в порівняні з відповідним періодом минулого року зменшилась на 65,5%, а тих, які переведені з економічних причин на неповний робочий день (тиждень) становила 119 осіб (2,5% від середньооблікової кількості штатних працівників), що на 39,6% менше ніж за січень–червень 2014р.
|
За інформацією, узагальненою Головним управління статистики, станом на 1 липня 2015р., у районі, за оцінкою, проживало 37,8 тис. осіб, у т.ч. у м.Баштанка – 12,6 тис., у сільській місцевості – 25,2 тис.
Внаслідок демографічних процесів, які відбулися упродовж січня–червня 2015р. чисельність наявного населення району скоротилась на 126 осіб. Основним чинником зменшення кількості жителів є природне скорочення, яке становило 112 осіб, спостерігалось також і міграційне скорочення – 14 осіб.
|
Управління статистики у Баштанському районі інформує, що у січні–липні 2015р. автомобільним транспортом району перевезено (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) 13,3 тис.т вантажів, вантажооборот склав 2 млн.ткм. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги перевезень вантажів зменшились на 39,8%, вантажооборот – на 37,3%.
Середня відстань перевезення однієї тонни вантажу по району становила 149,6 км, у січні–липні 2014р. – 143,6 км.
|
За даними управління статистики у Баштанському районі на 01 серпня 2015р. усіма категоріями господарств району зернові та зернобобові культури (без кукурудзи) зібрано з площі 61,6 тис.га (64,7 тис.га – на відповідну дату минулого року). Одержано 1720,7 тис.ц зерна (у початково оприбуткованій вазі), що на 3% більше показника попереднього року. Середня урожайність зернових культур становила 27,9 ц з 1 га обмолоченої площі (торік – 25,9 ц). У складі зернових культур збільшився валовий збір пшениці ярої (на 96%), жита озимого (на 34%), ячменю ярого (на 20%), пшениці озимої (на 2%). У той же час, зменшилось виробництво вівса (на 88%), зернобобових культур (на 24%), ячменю озимого (на 1%).
|
З 10 по 17 серпня на території Миколаївської області працюватиме комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка проведе комплексну перевірку з питань реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, стану організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки.
До перевірки будуть залучені:
- комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
- евакуаційні комісії всіх рівнів;
- органи управління цивільного захисту області, міст та районів;
- спеціалізовані служби цивільного захисту;
- підприємства, організації та установи відповідно до розкладу.
|
6 серпня в м. Миколаєві пройшов перший тур обласної спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».
Баштанське відділення представляли Хлус В.А. працівник підприємства «Зоря Інгулу», Кучеренко С.Г. - працівник ПСП «Корона», Демиденко А.Д. пенсіонер, Мазаєв В.В., Бойчук В.П.
Всі учасники змагань знаходяться на обліку та отримують ддопомогу від Фонду соціального страхування від нещасних випадків. Основна мета змагань- залучення до активного способу життя інвалідів та потерпілих.
...
|
За даними управління статистики у Баштанському районі, населенням району сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості попередніх періодів, 16,2 млн.грн., що більше, ніж у січні–червні 2014р. на 64,7%. Рівень оплати за житлово-комунальні послуги склав 103,9% (по Миколаївській області – 102,9%).
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг на кінець червня 2015р. склала 4 млн.грн. Середній термін заборгованості населення за всі послуги на кінець червня 2015р. склав 1,5 місяця. При цьому частина власників особових рахунків на кінець червня 2015р. мала заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше: за газопостачання – 26,4%, централізоване водопостачання та водовідведення – 5,6%, по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій – 1,4%.
|
За даними Головного управління статистики за січень–червень 2015р. підприємствами Баштанського району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 183,6 млн.грн., що становило 1,1% загальнообласного обсягу реалізації. Майже вся реалізована промислова продукція району представлена харчовими продуктами та напоями (98,1%).
|
Куріння— нещадний вбивця.
- За останнє сторіччя куріння стало причиною смерті 100 мільйонів чоловік.
- Щорічно воно вбиває 6 мільйонів чоловік.
- Кожні 6 секунд табак забирає одне життя.
|
В Україну прийшло спекотне літо,що призвело до міграції отруйних павуків. На території Миколаївської області реєструються три види павуків небезпечні для людини це каракурт, тарантул та хірокантія. Найбільше отруйним є каракурт. Цей павук зустрічається майже по всьому південному степовому краю Миколаївської, Херсонської, Одеської областях. У нас в області постраждало від його укусів - 3 райони. Каракурти полюбляють силитися на пустирях , сходах балок, запущених ділянок дач, серед будівничого сміття і заростях бур’яну. Гнізда Каракурта знаходяться над поверхнею ґрунту на висоті 5 -10 см. Нитки павутиння перетинаються хаотично, не утворюючі звичайного павутинного візерунку. Розміри самців та самок різні. Доросла самка досягає 12-15 міліметрів у довжину, тоді як самець не перевищує -6 мл. Каракурт живе лише одне літо. Самець та самка, за виключенням періоду спарювання, не зустрічаються один з одним. У червні статевозрілі самки здійснюють першу міграцію у пошуках більш затінених місць поселення. З цього часу починаються період можливих укусів людей тварин павуками Каракуртами.
...
|
|
|