Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в травні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА:
У звязку з коротким замкненням електромережі від електропостачання відключено чотири населенних пункти села Отрадне, Плющівка, Новогеоргіївка та Шляхове загалом 1244 абоненти, та у звязку з цим знеструмленна насосна станція в селі Отрадном тому через 2 години зникне тиск у водомережі, без водопостачання може лишитись м. Баштанка та села Добре, Новоєгорівка . На данний час працює аварійно-відновлювальна бригада Баштанської філії ПАТ "Миколаївобленерго".
Сьогодні ми по-новому розпочинаємо пізнавати історію рідного краю та повстансько-партизанського руху зокрема. Повстанство стало однією з головних рис суспільно-політичного життя Півдня України у 20-х рр. XX ст., яку мусили враховувати як органи державної влади, так і політичні діячі, військові стратеги різних таборів. У хаотичній ситуації війни українське селянство залишалося перед лицем багаточисленних ворогів, мусило на своїх плечах виносити тягар ненависних війн, відстоювати і захищати свою власність, родину, дітей, інтереси громади. Селянське питання залишалося одним із найболючіших. Досліджуючи події найвищого піднесення повстанського руху у 1919 на початку 1920 рр. на Півдні України, слід задуматися над такими історичними фактами:
− Чому виникла повстанська Баштанська республіка державного типу?
− Які інтереси і цілі відстоювали селяни?
− Чому баштанські повстанці виступили не лише за своє природне право бути господарями своєї землі, а й проти
репресивно-каральної системи у подальшому?
− Чому феноменом Баштанської республіки є родинність, і як вона вплинула на формування окремих аспектів повстансько-партизанського руху та збереження традицій державотворення у подальшій історії Баштанського району?
За прогнозами Баштанського гідрометцентру 15 травня на території Баштанського району очікується силиний вітер 15-20 м/с, сильний дощ з грозою, місцями град.
З 1 травня 2016 року Кабінет Міністрів України встановив єдину ціну, яку всі споживачі сплачуватимуть за природний газ, незалежно від того, чи використовують вони його на опалення, чи лише на приготування їжі - 6,879 грн. за 1 куб.м. Однак скасування пільгової ціни на газ, що діяла в опалювальний період, і підвищення вартості газу до рівня імпорту ніяк не впливає на рівень фінансування для розвитку безпосередньо газової інфраструктури.
Покращення якості обслуговування споживачів, роботи з ремонту і модернізації газових мереж, підвищення безпеки їх експлуатації – все це фінансується за рахунок тарифу розподілу ПАТ «Миколаївгаз». Але підвищення ціни газу до рівня імпорту чомусь не передбачає дотримання європейського стандарту щодо розподілу цих коштів. Левова частка відрахувань буде спрямована НАК «Нафтогаз Украни», а тариф розподілу для ПАТ «Миколаївгаз» так и залишиться на рівні 726,5 грн. за тис. куб. м, що дорівнює 10,6% від загальної вартості газу, в той час як у країнах Європи він сягає від 21% (Англія, Угорщина) до 36% (Франція).
В період з 30.04.16р. по 03.05.16р. працівниками Баштанського РС ГУ ДСНС України у Миколаївській області, 7 ДПРЧ та працівниками Баштанського відділу національної поліції було проведено рейди по місцях можливого відпочинку людей, основною метою даного заходу є інструктаж населення щодо безпечного святкування Великодня та травневих свят.
Найчастіше лісова пожежа провокується людською недбалістю: не загашені багаття, кинуті недопалки, іскри вихлопів. Рідше вона починається в результаті удару блискавки в сухостійне дерево або внаслідок тривалого тертя дерев. Найбільш пожежонебезпечними ліси стають у період сухої та спекотної погоди.
Травневі свята — час пікніків. А будь-який пікнік зазвичай не обходиться без багаття. На «живому» вогні так чудово присмажити хліб, а у вугіллі — спекти картоплю. А якщо «у програмі» шашлик, то без багаття — аж ніяк!
Одне лихо — далеко не всі знають, як правильно розпалювати багаття. А як?
Якщо ви з друзями багато років виїжджаєте на те саме місце, користуйтеся старими кострищами. Своїми, чужими — не важливо. А важливо, щоб багаття горіло на галявині, подалі від дерев і кущів. Інакше від полум’я можуть спалахнути гілки, а там і до лісової пожежі недалеко.
Якщо у Вас є бажання змінити на краще стан правопорядку на території Баштанщини, отримати безкоштовно вищу юридичну освіту та після навчання одержувати високу заробітну платню, просимо вступати до ВУЗів системи МВС в цьому році!
Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в квітні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА:
З метою обміну досвідом в організації роботи територіальних органів Державної казначейської служби України в період з 18.04.2016 по 22.04.2016 проводились відрядження начальників територіальних управлінь Державної казначейської служби України в іншу область.
1-го травня православні християни відзначать одне з головних свят - Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У зв'язку з цим Баштанський районний сектор Головного управління ДСНС України в Миколаївській області закликає жителів Баштанщини дотримуватися основних правил безпечної поведінки.
У день святкування Великодня велика кількість віруючих збирається в храмах, а також відвідує кладовища. У місцях проведення пасхальних богослужінь буде організовано чергування співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій з метою забезпечення пожежної безпеки.