Головна сторінка

Пн, 14.07.2025, 22:40

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Захисники з Баштанського району
Жителі Баштанського району, які захищають Україну та рідний край від загарбників та окупантів
Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району
Люди твої, Баштанщино!
Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Баштанський відділ ДРАЦС
Баштанський відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
БТІ - Бюро технічної інфентаризації
Баштанський відділ УДМС (паспортний стіл)
РТЦК і СП - Баштанський районний військовий комісаріат
Управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації
Державний навчальний заклад «Баштанський професійний ліцей»
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
Історії з життя, оповідання та поезія
Поетичні та прозові твори жителів Баштанки та Баштанського району
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

Оновлені теми на форумі

  • духи
  • Выбор генераторов на 5 кВт в Днепре от Венкон
  • Чим відрізняється бойлер Willer Optima Mini PU6R?
  • Де замовити доставку квітів у Львові
  • Мотокосы с возможностью поворачивать головку триммера
  • Головна » Статті » Баштанський район

    В розділі матеріалів: 1760
    Показано матеріалів: 526-540
    Сторінки: « 1 2 ... 34 35 36 37 38 ... 117 118 »

      В цьому році виповнюється 140-років від дня народження Боровика Дмитра Мироновича - уродженця Баштанщини, революціонера, одного з фундаторів українського національного руху на Далекому Сході, редактора і видавця першого на Далекому Сході українського тижневика "Українець на Зеленому Клині", що мав дуже великий вплив на розвиток українського політичного життя. Д. М. Боровик відноситься до плеяди патріотів початку ХХ століття, які поширювали українську думку, Слово Т. Г. Шевченка, далеко за межами України. В далекому Зеленому Клині, на відміну від нашого степового краю, добре пам'ятають сина українського народу, завдяки дослідників українського національного руху Івана Світа та В'ячеслава Чорномаза.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району || АВТОР: Олег Требух | ОПУБЛІКУВАВ: trebuholeg | 13.03.2016
    Коментарів: 2

    Все життя - боротьба за визволення України, боротьба з байдужістю мас і несвідомістю народу      Все життя - боротьба за визволення України, боротьба з байдужістю мас і несвідомістю народу»      Все життя - боротьба за визволення України, боротьба з байдужістю мас і несвідомістю народу      Все життя - боротьба за визволення України, боротьба з байдужістю мас і несвідомістю народу      Все життя - боротьба за визволення України, боротьба з байдужістю мас і несвідомістю народу

     
      Козацька  доба  −  частина  героїчного  минулого  українського народу.  У  чому  ж  полягає  такий жвавий  інтерес  до  козаків?  Чому ж  ми,  українці,  пишаємося  ними на весь світ?
      Унікальність  нашої  історії  і нашого  народу  полягає  в  тому, що в козацтві виявився творчий і
    волелюбний  дух  наших  предків. Кожен в Україні чув про козаків. Козак  у  нашій  уяві  −  це  звитяжний  воїн,  який  не  розлучається з  шаблею,  захисник  Вітчизни, оборонець прав і віри, звичаїв та гідності  кожного,  хто  живе  під небом України. Про них написано багато наукових книжок, цікавих романів,  знято  чимало  фільмів. Про наш козацький рід і його ватажків  говориться  в  урочистій пісні нашої держави − гімні України. А про малого хлопця і дорослого парубка, який вміє відстояти свою  честь  і  захистити  слабшого,  старого,  жінку,  у  нас  кажуть: справжній  козак.  І  в  це  слово вкладають розуміння найбільших чеснот нашого народу.
      Протягом кількох століть українські  козаки  стерегли  кордони, воювали,  захищаючи  не  лише
    власні  інтереси,  а  й  інтереси  інших  країн:  козацькі  загони  були бажаною підмогою і в польському, і у французькому військах. Воювали на суші і на морі. Про славетні бої  і  походи  козаків,  про  їх  сміливість,  відвагу  й  винахідливість ходять легенди. Козаки були неперевершеними  майстрами  військової  справи  свого  часу.  Прославили  козацтво  хоробрі,  талановиті ватажки,  серед  яких  був  Захарій Олексійович  ЧЕПІГА,  який  звеличував наш південний край.
      Захарій Олексійович Чепіга (Куліш) належить до числа найбільш видатних  і  колоритних  представників  Чорноморського  козацтва кінця XVIII століття. Від рядового запорізького козака до отамана Чорноморського козачого війська, генерал-майора − таке його службове  зростання  більш  ніж за  сорок років. Нехай і не швидка, але все-таки блискуча кар'єра! З ім'ям З. А. Чепіги пов'язані багато доленосних подій для Чорноморського козацького війська.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району || АВТОР: Тетяна Гриненко | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 06.03.2016
       Захарій Чепіга – останній кошовий отаман Чорноморського козацького війська      Захарій Чепіга – останній кошовий отаман Чорноморського козацького війська»                 

     

    25 лютого в Миколаєві відбувся семінар на тему: «Перспективи впровадження децентралізації. Практичний досвід об’єднаних територіальних громад», що є частиною проекту «Аналізуємо. Розвиваємось. Впроваджуємо: перспективи впровадження децентралізації в Баштанському районі» (керівник проекту Лілія Атнажева, депутат Баштанської міської ради), який був підтриманий Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI).

    У заході взяли участь голова обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, керівник Офісу Реформ у Миколаївській області Валентин Бойко, а також депутат Верховної Ради України 6-го скликання, експерт у сфері децентралізації Юрій Ганущак.

    Делегацію Баштанського району представляли перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Славінський, головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої політики апарату РДА Світлана Голодівська, перший заступник Баштанського міського голови Світлана Березовська, депутат районної ради Олександр Береговий, сільські голови: Світлана Згурська (Костичі), Любов Подпальна (Леніне), Олег Волович (Явкине), Володимир Драгуновський (Добра Криниця), Віктор Верба (Привільне)...
    ...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Суспільство || АВТОР: Василь ГОНТА | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 04.03.2016
    Коментарів: 1

     
    За добровільну здачу зброї - звільнення від відповідальності!
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Баштанський відділ поліції | ОПУБЛІКУВАВ: Police | 03.03.2016
       УВАГА! В Баштанському районі протягом березня триває місячник добровільної здачі зброї      УВАГА! В Баштанському районі протягом березня триває місячник добровільної здачі зброї»                 

     
      Казначейство перераховує субвенцію/проводить платежі на капітальні видатки за наявності підтвердження головою районної державної адміністрації/ міським головою про задоволення у повному обсязі потреби у поточних видатках на бюджетний період за рахунок субвенції та за умови відсутності простроченої бюджетної заборгованості за захищеними видатками загальноосвітніх навчальних закладів району (міста). 

     
    Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в лютому 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА:

     
    прес-повідомлення щодо демографічної ситуації в районі
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління статистики || ОПУБЛІКУВАВ: Lora | 02.03.2016

     
       Математична освіта – важлива складова загальноосвітньої підготовки, а якість математичної підготовки молодого покоління – індикатор готовності суспільства до соціально-економічного розвитку, мобільності особистості в освоєнні та впровадженні нових технологій, розумінні принципів побудови й правильного використання сучасної техніки, сприймання наукових технічних ідей .
      Місце математики в системі шкільної освіти визначається її роллю в інтелектуальному та соціальному розвитку особистості. Правильне уявлення про природу математики, сутність і походження математичних абстракцій, співвідношення реального та ідеального, про особливості відображення математичних явищ і процесів реального світу, розуміння проблем існування, безмежності та істинності в математиці сприяють формуванню наукової картини світу й сучасного світогляду.
      Математика як один із опорних предметів середньої школи забезпечує вивчення інших дисциплін, насамперед, предметів природничо-наукового циклу.
    ..
       ...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Освіта || АВТОР: І. М. Левицька, методист ВМР | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 02.03.2016

     
    В ході обшуку вилучили метал, рушницю, самогонний апарат і 300 л. спиртовмісного напою.

    вилучений спиртовмісний напій у присутності понятих
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Баштанський ВП ГУНП | ОПУБЛІКУВАВ: Police | 21.02.2016
       Поліція задокументувала незаконний пункт!      Поліція задокументувала незаконний пункт!»      Поліція задокументувала незаконний пункт!           

     
    Неповнолітнього Тимофія знайшли.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Баштанський ВП ГУНП | ОПУБЛІКУВАВ: Police | 20.02.2016
    Коментарів: 1

     
    Збудником цієї хвороби є вірус, а джерелом інфекції — хвора людина. Найбільше інфекція поширюється нею в перші дні захворювання, коли при кашлі або чханні з крапельками слизу та слини віруси інтенсивно виділяються у зовнішнє середовище, а потім потрапляють до дихальних шляхів здорових людей.
     
    Грип це небезпечно!
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень || АВТОР: Маланія Б.Д. | ОПУБЛІКУВАВ: Profilaktika | 19.02.2016

     
    Дирофіляріоз – це зооноз з трансмісивним шляхом передачі  Дирофіляріоз – це зооноз  з трансмісивним шляхом  передачі. Кінцевим  господарем   гельмінта є тварини – представники  сімейства   псових, кошачих. Собаки заражуються при укусі інфікованих  комарів, мікрофілярії і попадають в кров, потім в організмі тварин розвиваються половозрілі самки та самці гельмінтів , котрі частіше за все локалізуються в підшкірній  сполучній тканині. Відмічаються випадки виявлення  гельмінтів у внутрішніх органах . Переносником дирофіляріозу є комарі . В організмі заражених комарів личинки розвиваються до інвазійної стадії в середньому 10-14 днів  після харчування кров”ю на зараженій  тварині.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень || АВТОР: Головченко Т.М. | ОПУБЛІКУВАВ: Profilaktika | 19.02.2016

     
    Встановіть сигналізацію для збереження майна та власної безпеки!

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Баштанський ВП ГУНП | ОПУБЛІКУВАВ: Police | 12.02.2016
       Акція! Охорона квартири!      Акція! Охорона квартири!»                 

     
      ЄСИПЕНКО Павло Євменович народився   29 серпня 1919 року в смт Баштанка Миколаївської області – видатний державний діяч України. 
      У 1938 році закінчив Миколаївський будівельний технікум та у 1958 – Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут.
      П.Є.Єсипенко був учасником боїв Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Має чисельні військові нагороди. 
      У 1963-1965 роках П.Є.Єсипенко – заступник начальника Головпридніпровбуду, 1965-1973 – заступник та перший заступник міністра сільського будівництва УРСР, а з 1973 по 1975 роки – міністр сільського будівництва УРСР.  
      З 1975 по 1987 роки працював заступником Голови Ради Міністрів УРСР.
      У цей час П.Є.Єсипенко очолював усю будівельну галузь України, проводив велику організаторську роботу з будівництва об’єктів важкої індустрії, оборонної промисловості, соціальної сфери, житлового будівництва, спортивних споруд тощо.
      Під його керівництвом побудовано тисячі об’єктів промислового та соціального призначення. Це результат його визначної та невтомної праці із спрямування зусиль усіх будівельників, колективів Держбуду, будівельних та галузевих міністерств України, обласних виконавчих комітетів.

     
      АДАМОВ Анатолій Миколайович народився 31 серпня  1931  року в місті  Вознесенськ Миколаївської області – видатний державний діяч України.
      На його долю випали голод, війна та післявоєнна розруха.
      У 1949 році Анатолій вступив до Вознесенського сільгосптехнікуму, а у 1957 році – до Одеського сільгоспінституту.
      Свою трудову діяльність розпочав агрономом у Дніпропетровській області.
      У 1965-1967 роках – слухач Вищої партійної школи при ЦК КПУ у м.Київ. 
      1970-1975 роки – секретар Баштанського РК КПУ, 1975-1983 – І секретар РК КПУ Миколаївської області.
      За період своєї роботи в Баштанському районі Анатолій Миколайович проявив себе як умілий, грамотний, авторитетний керівник і організатор. Його любили і поважали за мудрість та щирість.
    Людина щедрої душі, доброго серця, справедливий і турботливий, а у той час вимогливий, він робив усе для того, щоб Баштанський район займав передові позиції як в області, так і в Україні та за її межами.

     

    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

     



    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz