Народився у Баштанці 2 лютого 1919 р. Вступив до Одеського університету на філологічний факультет (1938).Учасник Великої Вітчизняної війни, воював у складі військ І Українського фронту, нагороджений орденом Вітчизняної Війни ІІ ступеня, двома орденами Червоної Зірки, медалями. Після війни продовжив навчання в Одеському університеті.
Закінчив аспірантуру при кафедрі української літератури (1950). Захистив кандидатську дисертацію (1954). Завідував кафедрою української літератури (1957), паралельно працював в Українському драматичному театрі ім. Жовтневої революції (нині театр ім. В. Василька) на посаді завідувача літературною частиною.
Г. А. В’язовський – літературознавець, теоретик літератури, дослідник психології художньої творчості. У періодичній пресі виступав як поет та друкувався як літературний і театральний критик. Був головним редактором альманаху «Літературна Одеса» (1950) та збірника «Горизонт» (1970). Очолював створену ним в ОДУ кафедру теорії і методики викладання літератури (1967). Був проректором Університету з навчальної роботи у 60-х роках. Захистив докторську дисертацію в Київському університеті ім. Т. Г. Шевченка (1967).
Сільське господарство. За попередніми даними, у 2015р. усіма категоріями господарств району зернових та зернобобових культур (включаючи кукурудзу) зібрано 1833,8 тис.ц (у вазі після доробки), що на 2,6% більше порівняно з 2014р. У середньому з 1 га зібраної площі одержано по 27,4 ц зерна (на 2,1 ц більше).
Валовий збір насіння соняшнику у вазі після доробки склав 645,4 тис.ц (на 87,6% більше ніж у 2014р.) при середній урожайності 20,4 ц з 1 га (на 7,9 ц більше). Виробництво ріпаку становило 29,5 тис.ц (на 22,1% менше). У порівнянні з 2014р. урожайність цієї культури збільшилася на 1,7 ц і склала 12,4 ц з 1 га.
Картоплі накопано 98,2 тис.ц (на 14,3% менше), урожайність становила 104 ц з 1 га (на 11,2 ц менше). Овочевої продукції зібрано 124,3 тис.ц (на 3,1% більше ніж у 2014р.) з урожайністю 147,1 ц з 1 га (більше на 7,3 ц).
Для забезпечення безпечної експлуатації та попередження виникнення нещасних випадків працівниками служби ВБСГ Баштанського УзЕГГ згідно складених графіків проводиться технічне обслуговування газових приладів та газового обладнання у Ваших домоволодіннях.
Управління Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області оголошує повторно конкурс на заміщення тимчасової вакантної посади на період декретної відпустки головного спеціаліста інформаційних технологій та захисту інформації.
Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в січні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА:
В зв’язку з чисельними зверненнями жителів району по організації роботи з виконання замовлень на установку або заміну газових приладів, газифікацію житлових будинків Баштанське управління з експлуатації газового господарства надає роз’яснення.
20 січня о 12:02 до 7 ДПРЧ надійшло звернення про те, що у зв’язку з ускладненими погодними умовами бригада швидкої медичної допомоги не має змоги дістатися до породіллі, яка мешкає у с. Перемога, Лоцкінськой сільської ради, Баштанського району. Із повідомлення стало відомо, що породілля має діагноз ГРВІ, бронхіт строк вагітності 36 тижнів є загроза переривання вагітності та потребує негайної медичної допомоги...
Кращий профілактичний засіб поліомієліту - вакцинація (ослаблені збудники хвороби приймаються перорально). Вакцинація грудних дітей проводиться на 4,5 і 18 місяці їх життя. Робити щеплення влітку не рекомендується, це час року вакцина іноді «не діє».
Вакцина від поліомієліту ефективна протягом 5-10 років. В даний час небезпека зараження мінімальна, хоча в деяких країнах ще реєструються спалахи поліомієліту. Тому перед подорожжю в будь-яку екзотичну необхідно зробити щеплення.
Україна є і буде залишатися зоною підвищеного ризику щодо поліомієліту для Європейського регіону, поки не буде відновлено належний рівень рутинної імунізації (> 95%) та не будуть прищеплені всі діти, що не отримали вчасно щеплення за віком, починаючи з 2008 р. Важливою складовою оцінки статусу країни як території, вільної від поліомієліту, є епіднагляд за випадками гострого в’ялого паралічу серед дітей віком до 15 років, який передбачає вірусологічне обстеження таких пацієнтів з метою своєчасного виявлення дикого поліовірусу та оперативного реагування.