Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 02.06.2020, 03:04

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Інформування населення

В категорії матеріалів: 310
Показано матеріалів: 301-310
Сторінки: « 1 2 ... 19 20 21

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам

Україна є державою з поліетнічною структурою населення. Це зумовлено низкою історичних, етнокультурних, економічних та геополітичних чинників. В країні проживають представники 133 національностей і народностей. Найчисельнішими етнонаціональними групами населення є росіяни, білоруси, молдавани, кримські татари, болгари, угорці, румуни, поляки, євреї, вірмени, греки, татари, цигани, азербайджанці, грузини, німці, гагаузи.

Права та свободи громадян різних національностей гарантуються та закріплені в Конституції України, Декларації Прав національностей України та Законі України «Про національні меншини в Україні».

Проте останні тенденції розвитку сучасної суспільно-політичної ситуації у світі свідчать про те, що загроза появи масової ксенофобії набуває дедалі більш небезпечних форм. Дискримінація за етнічною, расовою та іншими ознаками можуть спровокувати етноконфлікти, агресію між людьми різних культур та віросповідань та ідеологічну нетерпимість. Всі ці небезпечні явища підривають принципи демократії, призводять до порушення прав людини і, отже, становлять реальну загрозу стабільному розвитку країни.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 24.12.2007

 
Відповідно до розділу 10 пункту 12 «Перехідні положення» Земельного кодексу України встановлено, що для розмежування земель державної і комунальної власності повноваження щодо розпорядження землями в межах населених пунктів, крім земель, переданих у власність, здійснюють відповідні сільські, селищні, міські ради, а за межами населених пунктів - відповідні органи виконавчої влади. Відповідно до статті і Закону України «Про оренду землі» від 2 жовтня 2003 року, оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для здійснення підприємницької діяльності та інших видів діяльності. Дозвіл на виготовлення документації дає райдержадміністрація...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Грицюк Л.В. | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 10.12.2007

 
На сьогодні процес упровадження передових інформаційних технологій в документообіг платників з податковими органами набирає значних обертів. Податкова звітність в електронному вигляді надає можливість платникам податків надсилати податкову звітність на електронних но-сіях. Якщо платник не має можливості надсилати звітність в електронному вигляді, він може поки що подавати її до податкової інспекції у паперовому вигляді. Але подання звітів за допомогою Інтернету значно зменшує обсяги паперового документообігу і скорочує час проведення перевірок. Електронна звітність суттєво спрощує роботу бухгалтера, оскільки допущені при складанні звітності помилки одразу ж стають помітними. Програмне забезпечення електронної звітності автоматично виконує чимало спе-ціальних розрахунків, самостійно визначає допущені неточності тощо.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Тур Ірина | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.12.2007

 

Якщо власник або уповноважений ним орган заборгував вам заробітну плату або порушує терміни її виплати, то прискорити вирішення цього питання може звернення до суду щодо примусового стягнення боргу. Це найбільш дієвий захід по поверненню заборгованої заробітної плати.

Для вирішення питання стягнення боргу в примусовому порядку необхідно особисто звернутися з позовною заявою до районного суду, розташованого за місцем проживання, або за місцем розташування підприємства....


====== >

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Якимчук Ніна | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.12.2007

 

Відповідно до Указу Президента України від 16.10.07 №177/2007 «Про вшанування пам'яті Петра Григоренка» головою райдержадміністрації В.В.Кунпаном затверджено ряд заходів щодо належного відзначення 100-річчя з дня народження Петра Григоренка. Серед них - проведення інформування населення на тему «Петро Григоренко – генерал-правозахисник», у ході яких відбудуться зустрічі членів інформаційно-роз’яснювальних груп райдержадміністрації, відповідальних працівників сільських рад, закладів культури і освіти з трудовими колективами району. Для якісного проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи надаємо довідкову інформацію про Петра Григоренка.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Сектор з питань внутрішньої п-ки | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 10.10.2007

 

Казахстан. Загальні відомості

Республіка Казахстан - держава в Центральній Азії. На півночі та заході межує з Росією, на сході з Китаєм, на півдні з Киргизією, Узбекистаном та Туркменістаном, на південному заході омивається водами Каспійського моря. Загальна площа - 2717,3 тис. км2, кількість населення - 17 млн.

Столиця - Астана. Незалежність держави проголошено 16 грудня 1991 р. Казахстан - Президентська республіка. Президент Республіки - Нурсултан Назарбаєв.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Сектор з питань внутрішньої п-ки | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 10.10.2007

 

Забезпечувати гідне життя людині може тільки праця і належна заробітна плата. Але, отримуючи заробітну плату, найманий працівник іноді не замислюється над тим, чи визнані його трудові права і чи буде він захищений у випадку їх порушення роботодавцем. Це трапляється тоді, коли трудові відносини між роботодавцем і найманим працівником неоформлені належним чином. Основна причина такого негативного явища – це ухилення від сплати податків та обов’язкових платежів.

З одного боку, відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників можливості захищати свої трудові права, зокрема, на виплату заробітної плати, пільг, соціальних гарантій, на пенсійне забезпечення. З іншого боку – це свідчення наявних порушень законодавства, як роботодавцем, так і працівником.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Кучеренко О. | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.09.2007

 
Права й свободи людини й громадянина та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Суди, як органи державної влади, зобов’язані своєчасно й дієво захищати ці права та свободи, забезпечувати відновлення порушених прав і свобод людини. Статтею 3 Цивільно-процесуального кодексу України закріплено, що кожна особа має право в порядку, встановленому ЦПК, звернутися до суду за захистом своїх прав (порушених, невизнаних або оспорюваних), свобод чи інтересів...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Муругова Ірина | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.08.2007

 
Вітання до відкриття в Баштанському районному Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка Всеукраїнського тижня дитячої книги.

Шановні гості,
працівники та відвідувачі бібліотек,
педагоги, діти!!!

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги відзначається на державному рівні, що засвідчує визнання суспільної значущості книги, бібліотечної діяльності та громадське вшанування.
Сьогодні бібліотеки намагаються надати своїм читачам і віддаленим користувачам якнайширший доступ до сукупних інформаційних ресурсів міжнародного співтовариства, виконувати важливу в суспільстві місію сприяння самоосвіті, саморозвитку особи, її професійної мобільності і творчої індивідуальності....

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 22.03.2007

 
1-15 16-30 ... 271-285 286-300 301-310

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz