Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Сб, 15.08.2020, 08:05

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Інформування населення

В категорії матеріалів: 310
Показано матеріалів: 286-300
Сторінки: « 1 2 ... 18 19 20 21 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
    Всі ми свідки тому, що з-поміж інших програм, держава прийняла Програму розвитку малого підприємництва. Існують також регіональні програми, які прийняли депутати обласної і районної рад.
     На жаль, економічна криза, яка нависла нині над Україною, істотно підкосила представників малого бізнесу: роботи стало менше (як гірко жартують наші «базарники», вони вже втомилися відпочивати), а проблем більше.
     Не лише баштанські підприємці впевнилися в тому, що криза починається тоді, коли люди перестають працювати і їм ні за що утримувати свою сім’ю.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Галина МЕЛЬНИК | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.02.2009

 
    Економічна криза, як іржа, з кожним днем все більше в’їдається в наше суспільство. Про це свідчать невтішні теленовини з різних регіонів нашої держави про закриття підприємств, зростання рівня безробіття, загострення соціальних проблем. За офі-ційними прогнозами, в цьому році в Україні очікується більше 3 млн. безробітних.
    Про ситуацію на ринку праці в Баштанському ра-йоні ми попросили розповісти заступника директора районного центру зайнятості населення,  начальника відділу надання соціальних послуг Лілію КАЛУГІНУ.
– Ліліє Іванівно, в нашому районі відчувається зростання безробіття?
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Галина МЕЛЬНИК | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.02.2009

 
НАКАЗ
Баштанського районного військового комісара
№26 від 22 грудня 2008 р.
Про приписку громадян до призовної дільниці

НАКАЗУЮ:
    1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 1 січня по 31 березня оголошується приписка громадян 1992 року народження до призовної дільниці Баштанського району Миколаївської області.
    2. До приписки залучаються всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 1992 року включно, постійно проживають на території Баштанського району, а також громадяни старшого віку, що не пройшли за різних обставин приписку раніше.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.02.2009

 
    Як не прикро визнавати, сьогодні насильство є часткою нашого життя. Постійно стикаючись з ним вдома, на вулиці, ми все ж боїмося стати його жертвою. Чому? Що ж так сильно нас лякає? Що ми вкладаємо у поняття «насильство»? За визначенням Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» це –  «будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психологічному здоров’ю».
    Насильство – страшна річ, особливо, коли воно стосується дитини, бо діти – найбільш незахищена, уразлива, повністю залежна від дорослих частина суспільства. Однією з форм насильства є жорстоке поводження з дітьми. Існує чотири основні форми жорстокого поводження з дітьми:
    Фізичне насильство – дії або відсутність дій з боку батьків чи інших дорослих, у результаті яких фізичний або розумовий стан дитини порушується, або знаходиться під загрозою пошкодження. Сюди відносяться тілесні покарання, удари долонею, опіки, грубі хапання, штовхання, плювки, застосування палиці, ременя. Фізичне насильство також включає в себе залучення дитини до вживання наркотиків, алкоголю. Фізичне насилля – це фізичний напад (катування), воно майже завжди супроводжується словесними образами і психічною травмою.
    Сексуальне насильство – використання дитини для задоволення сексуальних потреб чи отримання вигоди.....
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Ірина ЯЩЕНКО | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.02.2009

 
 Керівникам, головам профкомів      підприємств, установ та організацій      Баштанського району
Колективний договір є локальним нормативним актом, який у відповідності з чинним законодавством України регулює на підприємствах, в установах та орга-нізаціях усіх форм власності виробничі, трудові та  со-ціально-трудові відносини, забезпечує соціально-правовий захист працівників, узгоджує інтереси працівників та власника або уповноваженого ним органу.
    На виконання вимог ст. 2 Закону України «Про колективні договори та угоди», ст. 17 Закону України «Про підприємства в Україні», ст. 11, 12 Кодексу законів про працю України, ст. 19, 20 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» керівникам підприємств, установ, організацій району незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи, необхідно:......
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Ніна ЯКИМЧУК | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.02.2009

 
    У 2004 році відповідно до наказу Миколаївського облводгоспу при Баштанському міжрайонному управлінні водного господарства був створений інформаційно-дорадчий центр.
   Основними завданнями центру є надання інформаційно-консультативних послуг з питань використання дощувальної техніки та ефективних технологій у зрошуваному землеробстві; впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи; проведення маркетингу технологій зрошуваного землеробства, реклами водогосподарських організацій з питань проведення поливів, водообліку, енергозабезпечення, технічного обслуговування тощо.
    Протягом 2005-2008 років на базі центру проведено 125 обласних та районних нарад-се-мінарів по ефективному використанню зрошуваних земель, впровадженню нових технологій вирощування сільськогосподарських культур, проведено 13 кущових нарад представників агрохімічних компаній із сільгоспвиробниками.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.02.2009

 
    16 січня відбулася ХХV сесія міської ради п’ятого скликання. Серед головних питань, які розглядалися, – бюджет Баштанської міської ради на 2009 рік, основні показники економіч-ного і соціального розвитку міста Баштанка й сіл міської ради на 2009 рік.
    У роботі сесії взяли участь т. в. о. голови райдержадміністрації Іван Рубський та його заступник, член виконкому міської ради Віктор Кот.
Іван Васильович перед початком сесії вручив секретарю міської ради  Ганні Зюзько Почесну грамоту облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування області, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.
    – У 2008 році попри політичну та економічну кризи ми попрацювали дуже добре, зробили дуже багато, – відзначив міський голова Володимир    Рибаченко, розпочинаючи сесію. – Відрадно, що вдалося виконати все заплановане, а дещо й перевиконати. Насамперед, у минулому році багато зробили по впорядкуванню дошкільних дитячих закладів, де виконано капітальний ремонт (ДНЗ «Чебурашка» та НВК «Віночок») та якісний поточний (ДНЗ «Дюймовочка», «Ягідка»). Закупили поливно-мийну машину. За кошти міського бюджету виконано ямковий ремонт багатьох вулиць, прокладено нові тротуари, відремонтовано старі. На багатьох вулицях відновлено освітлення. Хотілося б все це продовжити у 2009 році, але, на жаль, у зв’язку з ситуацією, яка склалася в державі, це дуже непросто. Все буде залежати від того, як ми будемо працювати.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Лідія АВРАМЕНКО | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 17.01.2009

 
в Николаевском пресс-клубе реформ попытались обсудить Плюсы и минусы потенциального членства Украины в НАТО   16 сентября в Николаевском пресс-клубе реформ попытались обсудить "Плюсы и минусы потенциального членства Украины в НАТО". Именно "попытались", потому что больше это было похоже не на один из эпизодов кампании по информированию о Северо-Атлантическом альянсе, которую сейчас проводит МИД, а на информирование МИДа о том, как к НАТО относятся в нашем регионе.
    Изначально сторонники и противники идеи вступления Украины в НАТО на пресс-клубе были представлены непропорционально: одна единственная защитница в лице атташе департамента НАТО Министерства иностранных дел Украины Анны Долгих - и много противников в лице депутатов областного и городского советов от ПСПУ и КПУ (Лариса Шеслер, Дмитрий Никонов, Николай Дзарданов), а также представителей областного Союза воинов-интернационалистов Юрия Соловья, Александра Ткаченко и Александра Миненко. Да и должной подготовки (как информационной, так и ораторской) к спору на такую болезненную тему у атташе не оказалось. Зато такая подготовка была у коммуниста Н.Дзарданова, витренковцев Л.Шеслер и Д.Никонова. А афганцы А.Ткаченко, А.Миненко и Ю.Соловей недостаток ораторских навыков компенсировали эмоциями, вполне понятными с учетом их жизненного опыта, - люди, участвовавшие в современных войнах.
    Представим позиции сторон.
....
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Тонковид Виктория | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 20.09.2008
Коментарів: 2

 
    ХХІІІ позачергова сесія районної ради п’ятого скликання розглянула й прийняла ряд важливих рішень для життєдіяльності району та розвитку соціальної сфери. Відкриваючи сесію, голова районної ради Михайло Бенюх проінформував депутатів про ретельну роботу, проведену членами постійних комісій з питань бюджету, фінансів та з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, а також погоджувальної ради, які принципово й відповідально підійшли до розподілу коштів, які район має від перевиконання бюджету за І півріччя, оглянувши найбільш важливі соціальні об’єкти, на які планувалося виділити кошти.
    Як доповіла заступник начальника фінансового управління Світлана Євдощенко, у І півріччі 2008 року до місцевого та державного бюджетів надійшло 15889,6 тис. грн., або 129,6% до плану та 166,2% до відповідного періоду минулого року. Загальний фонд місцевого бюджету виконано на суму 9796,2 тис. грн. або 142,3%  до плану та 170,2% до минулого року. Районний бюджет виконано на 164,8%, міський – на 131,5%, сільські – на 106,2%. На жаль, 11 сільських рад не виконали бюджет І півріччя .
    Сесія затвердила обсяг доходів загального фонду в сумі 36878,5 тис. грн., спеціального фонду – 376,7 тис. грн. та загальний обсяг видатків районного бюджету в сумі 32164,3 тис. грн.
.....
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.08.2008

 

З 3 березня 2008 року в районі буде працювати пересувний флюорограф!!!

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Тарантай Александр | ОПУБЛІКУВАВ: weiss | 28.02.2008
Коментарів: 1

 
С эпидемиологической точки зрения ВИЧ-инфекция представляет собой инфекционное заболевание антропонозного характера, то есть заболевание передается исключительно от человека к человеку. Источником инфекции является инфицированный человек, находящийся на любой стадии заболевания, то есть независимо от наличия или отсутствия клинических признаков болезни.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Alex | ОПУБЛІКУВАВ: weiss | 20.02.2008

 
Він почав уживати спиртне, надивившись реклами за участю знаменитого боксера Віталія КличкаНайбільшим авторитетом спортсмен користується у любителів спиртного. 

Цього тижня «Вечірка» вже повідомляла про жахливі показники алкоголізму серед дітей в нашій країні. Однією з головних причин його поширення наркологи називають рекламу та участь у ній зірок спорту. Наша газета також розповіла трагічну історію підлітка, який спився.

 

Він почав уживати спиртне, надивившись реклами за участю знаменитого боксера Віталія Кличка. Ми вирішили з'ясувати, чи існує наукове обґрунтування взаємозв'язку участі відомих людей в рекламі алкоголю із зростанням алкоголізму, а також дізнатися про причини, з яких популярні особистості вдаються до антигромадської діяльності, підсаджуючи підлітків на чарку.

 

У Кличка завжди стоїть, коли йдеться про пиво

Рекламний ролик для ТМ «Чернігівське» зняв Роджер Споттісвут - режисер голлівудських блокбастерів, зокрема фільму про агента 007. За сюжетом ролика молода людина за сприяння друзів влаштовується на роботу до Фонду братів Кличків - благодійної організації з популяризації здорового способу життя і навчання. Вдале працевлаштування цей молодик святкує в компанії друзів за келихом рекламованого пива. У ролику Віталій Кличко сидить з газетою в руках біля сфінкса на тлі єгипетських пірамід. Рекламний слоган запевняє телеглядачів, що «За всім цим завжди стоїть розумна голова».

Втім споживачі рекламної продукції здебільшого не здогадуються, що переможцями завжди залишаються розумники, які виробляють та продають алкогольні напої, а зовсім не ті, хто їх активно купує. «Дивлячись численні рекламні ролики за участі братів Кличків, я почав вважати, що вживання рекламованого пива, та й алкоголю взагалі, приносить насолоду, і в цьому немає нічого поганого», - каже підліток Руслан Черняк, який нині лікується від алкогольної залежності.

Залишається тільки здогадуватися, скількох підлітків штовхнула до склянки участь всесвітньо відомих боксерів в рекламі алкогольного напою.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.02.2008

 

9 січня 1918 року українські юнаки-добровольці виступили на захист Української Народної Республіки і прийняли на засніженому чернігівському полі, біля залізничної станції Крути, нерівний бій із майже п'ятитисячною армією, що її за наказом уряду більшовицької Росії було кинуто на захоплення Києва. Основу українських добровольців склали понад 300 студентів Київських вищих навчальних закладів та учні старших класів гімназійДев’яносто років тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ, який став невід'ємною складовою генетичної пам'яті українського народу. Цей символ — Крути!

29 січня 1918 року  українські юнаки-добровольці виступили на захист Української Народної Республіки і прийняли на засніженому чернігівському полі, біля залізничної станції Крути, нерівний бій із майже п'ятитисячною армією, що її за наказом уряду більшовицької Росії було кинуто на захоплення Києва. Основу українських добровольців склали понад 300 студентів Київських вищих навчальних закладів та учні старших класів гімназій.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 24.01.2008
Коментарів: 2

 

22 січня 1919 року відбулося об’єднання двох суверенних українських держав – Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в одну самостійну соборну державу. На довгому і тернистому шляху українського народу Акт Злуки УНР і ЗУНР – подія великого історичного значення. Установлений Указом Президента України від 21 січня 1999 року, День Соборності України зараз є національним святом нашої держави.

Президент України Віктор Андрійович Ющенко з нагоди 89-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та з метою належного відзначення у 2008 році Дня Соборності України видав Указ щодо відзначення у 2008 році Дня Соборності України.

Боротьба за Українську Самостійну Соборну державу – найбільш яскрава сторінка визвольних змагань українського народу в ХХ столітті.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 17.01.2008

 
Історія людства – це історія боротьби за права людини, природа якої криється в антагонізмі стосунків між державою та громадянською спільнотою. Цей антагонізм споконвіку проявлявся у прагненні держави абсолютного контролю над суспільством і намаганні громадян обмежити цей контроль, збільшити свою незалежність від влади, зменшити втручання можновладців у своє життя.

Минули тисячоліття нім людство наблизилося до Аристотелевого розуміння держави як спільноти вільних і рівних людей зв'язаних між собою формою політичного устрою, засадами якого є повага і захист прав людини.
Людству довелось пройти через жахи Другої світової війни, щоб остаточно усвідомити цінність кожного життя і зробити перші реальні кроки в напрямку захисту прав і свобод людини.

Самим першим таким кроком на шляху до визнання цих цінностей стало проголошення Загальної декларації прав людини ухваленої Організацією Об‘єднаних Націй 10 грудня 1948 року. Цей документ і досі вважається унікальним. В ньому вперше в історії людства права людини трактувалися як такі, якими кожна людина наділена просто завдяки факту свого існування і які є невід‘ємною складовою людського життя, а не як пільги даровані державою. В Декларації найвищою цінністю було проголошено людське життя, його безпеку, гідність та перераховані громадянські, політичні, соціальні, культурні права людини, які кожна держава зобов‘язана захищати силою закону.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 24.12.2007

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz