Головна сторінка

Пн, 14.07.2025, 03:08

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Захисники з Баштанського району
Жителі Баштанського району, які захищають Україну та рідний край від загарбників та окупантів
Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району
Люди твої, Баштанщино!
Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Баштанський відділ ДРАЦС
Баштанський відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
БТІ - Бюро технічної інфентаризації
Баштанський відділ УДМС (паспортний стіл)
РТЦК і СП - Баштанський районний військовий комісаріат
Управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації
Державний навчальний заклад «Баштанський професійний ліцей»
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
Історії з життя, оповідання та поезія
Поетичні та прозові твори жителів Баштанки та Баштанського району
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

Оновлені теми на форумі

  • Выбор генераторов на 5 кВт в Днепре от Венкон
  • Чим відрізняється бойлер Willer Optima Mini PU6R?
  • Де замовити доставку квітів у Львові
  • Мотокосы с возможностью поворачивать головку триммера
  • онлайн-казино
  • Головна » Статті » Баштанський район

    В розділі матеріалів: 1760
    Показано матеріалів: 436-450
    Сторінки: « 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 117 118 »

    Дані поради підійдуть як особам похилого віку так і всім іншим громадянам!
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Баштанський ВП ГУНП | ОПУБЛІКУВАВ: Police | 30.03.2017

     

      25 березня  у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбувся урочистий захід  з нагоди вручення дипломів здобувачам вищої освіти освітньо-кваліфікаційних рівнів «магістр», «молодший спеціаліст», «спеціаліст».


     
        До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. З 01.01.2017 р. для бюджетних установ набрав чинності новий План рахунків бухгалтерського обліку у державному секторі, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 р. № 1203...
      ...

     

    Ризик виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей перших років життя.

    Чиста вода - це запорука нашого здоров’я і здоров’я наших дітей. Проте значна кількість водоносних горизонтів забруднена різними шкідливими для організму людини сполуками.

    Упродовж останніх років зростає нітратне забруднення грунтових вод, які широко використовуються у сільській місцевості для децентралізованого водопостачання, внаслідок ненормованого використання в колективних господарствах та у приватному секторі мінеральних і особливо органічних добрив.

    • Вода забруднена нітратами надзвичайно небезпечна для дитячого організму, а особливо для дітей у перші місяці життя. Ризик розвитку водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей, особливо першого року життя, пов'язаний насамперед із недосконалістю ферментних систем організму, біохімічних процесів, що відбуваються в ньому. При тривалому вживанні забрудненої нітратами води і овочів розвивається хронічна нітратна інтоксикація.
      занепокоєння викликає стан децентралізованих джерел водопостачання індивідуального користування. Недотримання самими власниками вимог санітарного законодавства при облаштуванні та утриманні колодязів призводить до забруднення питної води та робить її непридатною для споживання людиною. Серед таких порушень є недотримання нормативної відстані 50м від колодязя до потенційних джерел забруднення (вбиральні, вигрібні ями, споруди і мережі каналізації, склади добрив і отрутохімікатів, місця утримання худоби, тощо), для індивідуальних колодязів - 20м. Оскільки на сьогодні практично не існує ефективних методів видалення нітратів з води в умовах децентралізованого водопостачання Держсанепідслужба для запобігання виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей не рекомендує вживати забруднену наднормативними концентраціями нітратів питну воду, а також вимагає дотримуватись норм санітарного законодавства при облаштуванні та утриманні, при проведенні санацій та при знезараженні води децентралізованих джерел питного водопостачання, що визначені ДержСанПіНом 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання
      людиною».

    Чи можливо уникнути небезпечної дії нітратів? Так, це можливо за умови, якщо ви візьмете до уваги і будете використовувати наші рекомендації:

    - Якщо у питній воді вміст нітратів перевищує допустиму норму (50 мг/л), не використовуйте її для пиття та приготування їжі. Особливо це стосується дітей та вагітних жінок!

    - Пам’ятайте, що кип’ятіння забрудненої нітратами води не зменшує, а збільшує її токсичність на 39-86%.

    - Майте на увазі, що забруднена нітратами вода навіть у смертельних дозах - чиста, прозора, без запаху і видимих домішок, звичайна за смаком. Хай це не вводить Вас в оману! Будьте обережні!

    - Ніколи не розводьте дитячу суміш колодязною водою, якщо не впевнені в її якості.
    - Не вживайте ранніх парникових овочів, на яких з’явилась гниль або цвіль, оскільки нітрати в таких овочах в більшій мірі і скоріше набирають ще токсичнішої форми — нітритів.

    - Категорично забороняється давати дітям салати із свіжих овочів, які простояли при кімнатній температурі 6-8 годин, оскільки в них за цих умов також наростає перетворення нітратів під впливом специфічної мікрофлори в нітрити.

    - Забруднену нітратами воду можна використовувати для господарчо-побутових цілей: миття посуду, прання білизни, прибирання в приміщеннях, тощо.

    Запам’ятайте! Якщо у Вас виникли сумніви щодо якості питної води, в жодному разі не використовуйте її для питних цілей.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Хомич Наталя | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 24.03.2017

     
    16 березня відбулося засідання вченої ради  Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна».

     

    Нодулярний дерматит ВРХ.

    Рекомендації щодо профілактики та недопущення занесення

     

    Нодулярний дерматит великої рогатої худоби (вузликова екзантема, заразний вузликовий дерматит, Dermatitis nodulares, Lumpy skin disease) – контагіозне інфекційне захворювання що характеризується лихоманкою, ураженням лімфатичної системи, набряками підшкірної клітковини та внутрішніх органів, утворенням шкіряних вузлів (бугрів), ураженням очей та слизових оболонок органів дихання та травлення. Хворіє велика рогата худоба вівці, кози та жуйні дикі тварини. Хвороба віднесена до особливо небезпечних хвороб великої рогатої худоби. Нодулярний дерматит спричиняє значні економічні втрати через те, що викликає тимчасове зниження молочної продуктивності, тимчасову або постійну стерильність биків-плідників, ураження шкіри, а також загибель хворих тварин унаслідок секундарних інфекцій.

     

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Сакара Сергій | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 17.03.2017

     
    УНІВЕРСИТЕТ СЬОГОДНІ ЦЕ:
    - ІІІ місце за результатами незалежного соціологічного дослідження серед 100 Вищих навчальних закладів України всіх форм власності; ІV місце за рівнем упровадження новітніх технологій навчання у першій десятці найкращих ВНЗ
    - 1 представництво
    - 45 проліцензованих спеціальностей
    - 48000 студентів
    - 2800 науково-педагогічних працівників

     
    Шановні провоохоронці!
    Вже вчетверте кладовище нашого села підверглося масовому акту вандалізму. Окрім вирванних металевих хрестів цього разу більше у 80 могил вирвано огради, як нових так і старих прутяних. Так що ці проклятущі мародери не грубують нічим. Дільничий та голова сільради, як і минулі рази бездіють. Односельці! потрібно визивати телебачення, та звертатися до губернатора, а то й до президента. Хай не чекають доки перекриємо дорогу.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Наталія | ОПУБЛІКУВАВ: nikma_trans | 13.03.2017
    Коментарів: 4

     
      Залишається складною ситуацією щодо африканської чуми свиней (АЧС) в Миколаївській області. На початок 2017 р. п’ять областей в Україні були вільні від АЧС, в даний час у всіх областях зафіксовані спалахи захворювання.

    В Миколаївській області в поточному році відмічено три спалахи АЧС.

    - ПСП ім. Суворова с. Прибужжя Доманівського району (рішенням ДНПК при Доманівській райдержадміністрації 18.02.17 р. карантин знято);

    - домогосподарстві Назаренко В.В. смт Братське;

    - домогосподарстві Лут Н.Б. с. Шостакове, Миколаївського району.

    Станом на 23.02.2017 р. в районі налічується 6 свиногосподарства різної форми власності.

    Для уникнення спалаху захворювань тварин необхідно дотримуватись наступних заходів...

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Управління Держпродспоживслужби | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 02.03.2017

     
      На кінець 2016 року та початку 2017 зареєстровано загибель птиці в Херсонській, Одеській, Чернівецькій областях від грипу. Згідно повідомлення 13.02.17р. зареєстровано загибель павича в Миколаївському зоопарку. Відповідно до звіту про результати досліджень патологічного (біологічного) матеріалу державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) № 000883 п.м./17 від 15.02.17р. в біологічному матеріалі від павича звичайного, виділено РНК вірус пташиного грипу А субтипу Н5. 16.02.2017р. при Миколаївській міській раді проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Даною комісією визначено територію Миколаївського зоопарку неблагополучною щодо грипу птиці та запроваджено карантин. Також визначено буферну зону (зона захисту) та зону спостереження (зона нагляду) в межах адміністративної території м. Миколаєва.

      Грип птиці - гостра контагіозна вірусна інфекція птахів...

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Управління Держпродспоживслужби | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 02.03.2017

     
    Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в лютому 2017 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.03.2017 року виплачено 6 634 440,36 грн.
     ...

     
    21 лютого було проведено рейд членами "Центральної Баштанської спілки рибалок" по березі Центрального, вул. Соборна.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Сергій | ОПУБЛІКУВАВ: серж | 21.02.2017
    Коментарів: 1

     

      З метою недопущення травмування працівників, керівникам підприємств, установ необхідно звернути увагу на необхідність проведення навчання з питань охорони праці, що є однією з основних складових профілактики виробничого травматизму.

      Порядок проведення навчання з питань охорони праці встановлений Законом України «Про охорону праці» (ст. 18. «Навчання з питань охорони праці») та  "Типовим положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці"(  НПАОП 0.00-4.12-05). Вищезазначений документ регламентує правила навчання з питань охорони праці, яке проводиться з працівниками в процесі трудової діяльності, а також з учнями, курсантами, слухачами та студентами навчальних закладів під час трудового та професійного навчання. Вимоги Типового положення є обов'язковими для виконання усіма центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, бюджетними установами та суб'єктами господарської діяльності незалежно від форми власності та видів діяльності. Нагляд за дотриманням даного Типового положення здійснюють органи державного нагляду за охороною праці...
       ...

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Фонд соціального страхування || АВТОР: Олег Воробйов | ОПУБЛІКУВАВ: bashtankafond | 17.02.2017

     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка || АВТОР: Людмила Вінницька | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 13.02.2017
       Тетянин день – День студента      Тетянин день – День студента»                 

     

    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

     



    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz