|
В розділі матеріалів: 1760 Показано матеріалів: 271-285 |
Сторінки: « 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 117 118 » |
Пам’ятка для керівників, педагогічного та медичного персоналу пришкільних таборів
Головною метою діяльності закладів щодо організації літнього відпочинку дітей шкільного віку є створення умов для їх фізичного оздоровлення, підвищення рівня соціально – психологічної адаптації та реабілітації школярів.
Пришкільні відпочинкові табори створюються на базі загально – освітніх навчальних закладів.
Основними оздоровчими факторами в таборах є: максимальне перебування на відкритому повітрі, рухова активність, раціональне харчування, чергування різних видів діяльності, загартовуючих процедур.
|
ПРОФІЛАКТИКА ОТРУЄНЬ ПЕСТИЦИДАМИ
Пестициди відносяться до групи хімічних речовин, що використовуються в сільськогосподарській промисловості для боротьби з хвороботворними для рослин організмами, бур’янами, шкідниками, ектопаразитами домашніх тварин.
По хімічній природі це можуть бути різноманітні речовини: хлорорганічні, які містять важкі метали (наприклад, мідь і ртуть), похідні фосфорорганічних речовин.
Якщо робота людини пов’язана з сільським господарством, рослинництвом, то порушення правил техніки безпеки при підготовці розчинів пестицидів, їх використання, чищення і ремонту устаткування, застосовуваного при обприскуванні рослин, може призвести до сумних наслідків.
|
Страви з грибів — традиційний продукт у раціоні харчування мешканців багатьох регіонів України.
На території нашої країни росте майже 2 000 видів шапинкових грибів, до 500 з них вважають їстівними.
Найчастіше гриби використовують як приправи до страв або ж у консервованому вигляді.
Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує правила збирання та споживання грибів.
Гриби є доволі специфічним продуктом, що містить значну кількість азотистих речовин, зокрема білків, а також жирів, вуглеводів, деякі вітаміни (В1, РР), мінеральні речовини (зокрема фосфор). Клітковина хітин, що входить до їхнього складу, майже не перетравлюється у шлунково-кишковому тракті, тому гриби вважають «важкою» їжею.
Вживати гриби не рекомендовано вагітним, жінкам, які годують грудьми, та літнім людям.
Не варто годувати грибами чи стравами з них дітей до 12 років.
|
Чистота і порядок в місті залежить від кожного з нас.
Квітучі дерева, нові будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому.
Навіть найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним жителем та керівниками підприємств, принесе суспільну користь і зробить місто кращим. І навпаки, кожен кинутий під ноги недопалок – краплина, з якої збирається море сміття. А комусь же його треба вимітати.
Звичайно, відповідні служби міста проводять свою роботу щодо прибирання та очищення міста від сміття, але й самим баштанцям потрібно подбати про покращення санітарно-екологічного стану міста, підтримуючи чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територій.
Сподіваємось на підтримку жителів та гостей міста, що вони не будуть стояти осторонь цього процесу, інакше самотужки навести належний санітарний порядок і утримувати населений пункт чистими і красивими буде досить складно.
|
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в квітні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.05.2019
|
Кліщі найактивніші у травні-червні, а також у серпні-вересні. Варто пам'ятати, що ці небезпечні комахи переносять інфекції. Щороку кількість українців, які заражаються інфекційними захворюваннями внаслідок укусу кліщів, збільшується в рази .
|
Протягом 2018 року до управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини надійшло 136 звернень громадян в тому числі 63 про порушення операторами ринку законодавства про харчові продукти. Із 63 звернень про порушення операторами ринку законодавства про харчові продукти 23 обґрунтованих та 40 не обґрунтованих.
Основною причиною необґрунтованих звернень є надання заявниками недостатньої інформації необхідної для здійснення позапланового заходу державного контролю, а саме відсутність назви оператора ринку (натомість зазначають назву магазинів, кафе, тощо), точної адреси місця знаходження потужності (натомість зазначають або просто вулицю, або ріг вулиць), детального опису порушень, також в деяких випадках відсутність наявності копій товарних чеків або інших матеріалів, що підтверджують порушення операторами ринку законодавства про харчові продукти.
|
17.04.2019 року до Управління Державної казначейської служби України у Бащтанському районі Миколаївської області завітала з робочим візитом начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області Лук’яненко Олександра Вікторівна.
|
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в березні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.
|
Із початком літа стихійна торгівля у невстановлених місцях стає серйозною проблемою. Громадяни, купуючи продукти харчування, не можуть бути впевнені у їхній якості. Особливо це стосується м ясної,кисло-молочної продукції, риби. Надаючи перевагу продуктам харчування, які реалізуються із землі, не замислюються про їх якість, про хвороби тварин, від яких ця продукція, в яких умовах виготовлені, де зберігались і в яких "клунках" вони транспортувались. Не дивляться покупці і на бруд, що летить на продукти з вулиці від машин та з-під ніг перехожих. Ігнорують вони і повідомлення в засобах масової інформації про гострі кишкові отруєння серед тих осіб, які вживали продукти, придбані на стихійних ринках, вважаючи, що з ними цього не трапиться. Людина отруївшись такими продуктами харчування, не зможе довести цей факт, бо немає суб’єкта, якому можна пред’явити звинувачення.
|
06.04.2019 в приватному господарстві гр. Бараннікова А.А., вул. Шевченка, 28, с. Піски, Баштанського району, Миколаївської області зареєстровано загибель 2 голів свиней віком 6 місяців.
При дослідженні відібраних проб патологічного (біологічного) матеріалу в Дніпропетровській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби м. Дніпро встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження № 000770 п.м./19 від 08.04.2019).
З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 08.04.2019 року проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баштанській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного вогнища, зон захисту та нагляду.
|
Підозра захворювання свиней на африканську чуму.
06.04.2019р. о 8:30 до Баштанського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло повідомлення від мешканця села Піски про загибель двох голів свиней.
|
Впровадження НАССР у закладах громадського харчування
За статистикою, кожен шостий випадок харчових отруєнь в Україні пов’язаний із відвідуванням закладів громадського харчування. Головним чином це трапляється через порушення технології приготування страв, їх неправильне зберігання, а також через недотримання закладами громадського харчування санітарно-гігієнічних норм і правил.
|
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в лютому 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.
|
|
|