З метою недопущення травмування працівників, керівникам підприємств, установ необхідно звернути увагу на необхідність проведення навчання з питань охорони праці, що є однією з основних складових профілактики виробничого травматизму.
Порядок проведення навчання з питань охорони праці встановлений Законом України «Про охорону праці» (ст. 18. «Навчання з питань охорони праці») та "Типовим положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці"(НПАОП 0.00-4.12-05). Вищезазначений документ регламентує правила навчання з питань охорони праці, яке проводиться з працівниками в процесі трудової діяльності, а також з учнями, курсантами, слухачами та студентами навчальних закладів під час трудового та професійного навчання...
Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в серпні 2017 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.09.2017 року виплачено всього 6 428 588,07 грн.
У зв’язку з початком епідемічного сезону грипу та гострих респіраторних інфекцій (ГРІ) 2017-2018 років Держпродспоживслужба звертає увагу на здійснення заходів щодо профілактики цих захворювань.
Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в липні 2017 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.08.2017 року виплачено 5 662 930,86 грн.
Відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 року № 1105-XIV (зі змінами та доповненнями), з 1 серпня 2017 року в ході реорганізації шляхом злиття Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, створено Фонд соціального страхування України.
На території Миколаївської області реалізацію повноважень Фонду покладено на:
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області:
З початку серпня місяця 2017 року підрозділами Національної поліції по всій території України проводяться профілактичні заходи під назвою “МІГРАНТ”, які триватимуть до кінця серпня.
Африканська чума свиней (АЧС) — контагіозна вірусна геморагічна хвороба, яка перебігає гостро, підгостро, хронічно безсимптомно й характеризується лихоманкою, геморагічним діатезом, ціанозом шкіри, некродистрофічними змінами паренхіматозних органів і високою летальністю, що призводить до значних економічних збитків. Входить до переліку особливо небезпечних (карантинних) хвороб тварин та списку інфекційних та інвазійних хвороб тварин затвердженого МЕБ на 2016 рік.
Попри те, що про отруєння грибами пишуть і говорять часто й багато, щороку в нашій країні дві-три тисячі людей потрапляють до лікарень. До 10% отруєних лікарям врятувати не вдається. Третина з них – діти у віці від двох до п’ятнадцяти років. За даними статистики, найнебезпечніші нині ліси в Дніпропетровській, Луганській, Кіровоградській, Вінницькій областях. У Миколаївській області також є випадки отруєння людей „дарами лісу”. На територіїБаштанського району за минулий рік було зареєстровано 5 випадків отруєння людей грибами, із них 2 дітей. Тому не зайвим буде черговий раз нагадати про користь і шкоду тихого полювання.
Цього літа Україну сколихнула хвиля інфекційного захворювання -ботулізму, який може призвести і, на жаль, призводить до смертельних наслідків. Станом на 27 липня за даними МОЗ, в Україні цього року зареєстровано 90 випадків захворювання на ботулізм, 9 людей померло. Вісім з дев'яти померлих захворіли внаслідок вживання в’яленої риби.
Ботулізм являє собою досить важке захворювання токсико- інфекційного характеру, особливості перебігу якого призводять до ураження нервової системи, спинного і головного мозку. При потраплянні ботулотоксину в організм розвивається гостра та прогресуюча дихальна недостатність. При відсутності належного лікування ця хвороба може призвести до летального результату.
Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в червні 2017 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.07.2017 року виплачено...
Пожежа — стихійне лихо, що має катастрофічні наслідки для природи й людей. У зв’язку із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Влітку трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки.
Найбільш чудовий відпочинок влітку - відпочинок на воді. Окрім того, вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Плавання зміцнює організм, розвиває силу, спритність, витривалість. Людина, яка вміє плавати, почуває себе у воді спокійно і впевнено. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією. Так, серед основних причин загибелі дітей на воді є невміння плавати та купання без нагляду дорослих. Для того, щоб відпочинок на воді приніс тільки задоволення необхідно дотримуватись певних правил.