Головна сторінка

Пт, 17.05.2024, 16:20

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка

Меню сайту
Розділи СТАТтЕЙ
Баштанський район
Миколаївська область
Україна
Православним християнам
Поетичний клуб "РОКСОЛАНА"
Різне: новини, робота, поради, відпочинок, цікаве
Новини звідусіль, куточок споживача, корисні поради
БАШТАНСЬКА міськрада
Добренська сільрада
Д-Криничанська сільрада
Єрмолівська сільрада
Інгульська сільрада
К-Миколаївська сільрада
Костичівська сільрада
Ленінська сільрада
Лоцкинська сільрада
Мар’ївська сільрада
Новоіванівська сільрада
Н-Олександрівська сільрада
Новопавлівська сільрада
Новосергіївська сільрада
Пісківська сільрада
Привільненська сільрада
Плющівська сільрада
Старогороженська
Христофорівська сільрада
Явкинська сільрада
Ваша сім'я, Ваше здоров'я
 
Форма входу
E-mail:
Пароль:

Оновлені теми на форумі

  • Норковые шубы от клер
  • Медичний Центр Здоров'я
  • Квитки на автобус по Україні, Польщі та Європі
  • Професійний друк
  • Запрошуємо на онлайн навчання в школу ITStar

  • Опитування для Вас
    Де Ви працюєте?
    Всього відповідей: 291
       
    На головну » Статті

    Всього матеріалів в каталозі: 3363
    Показано матеріалів: 3076-3090
    Сторінки: « 1 2 ... 204 205 206 207 208 ... 224 225 »

     
    ТЕМАТИЧНІ  ПУБЛІКАЦІЇ:
     
    Молодіжна політика

     Що ми робимо для молоді, чого прагнемо від неї та що молодь чекає від нас?


          Завжди варто думати про майбутнє, але воно залежить від того що було вчора та особливо сьогодні. Що ми зробимо сьогодні для свого майбутнього таким воно і буде. Кожен по своєму дивиться в день завтрішній та різними є очікування, але більшість все-таки думає про  краще майбутнє для своїх дітей та онуків. Що ми передамо своїм нащадкам, чого  прагнемо від них та що молодь думає про нас? Своїми думками про молодіжну політику в районі діляться представники місцевої влади, батьки, учні міських навчальних закладів.

    =====>>
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Суспільство || АВТОР: Генералов Олександр | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 14.04.2008

     
    Від виборів до виборів: або для чого потрібен Державний реєстр виборців     Недоліки в організації проведення попередніх виборчих кампаній, зокрема в питаннях якості складання списків виборців та особливо враховуючи загострення суперечностей між учасниками виборчого процесу – політичними партіями, блоками, їхніми лідерами, як напередодні виборів так і в ході виборчих кампаній,  часті проведення позачергових виборів в тому числі на місцевому рівні, надзвичайно важливим поставили питання формування якісного реєстру осіб, які мають право брати участь у виборах. Тому представники політичних партій країни враховуючи особливості внутрішньополітичної ситуації та виходячи із міжнародного досвіду запропонували створити Державний реєстр виборців.

        ======>>
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Політика || АВТОР: Генералов Олександр | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.04.2008

     

    Зберегти царську таємницю добре, а відкривати й проповідувати діла Божі славно” (Тов.12, 7), - так сказав  архангел Рафаїл Товитові, коли сталося дивне зцілення його сліпоти. Справді, не зберегти царської таємниці страшно і згубно, а замовчувати преславні діла Божі – велика втрата для душі. І я, -  говорить святий Софроній, який написав житіє преподобної Марії Єгипетської, - боюся мовчанням утаїти Божественні діла і, згадуючи нещастя, що загрожує рабові (Мф.25,18,25), котрий закопав у землю даний від Бога талант, не можу не розповісти святої повісті, яка дійшла до мене. Та нехай ніхто не подумає, - продовжує святий Софроній, - що я насмілився писати неправду, коли в когось з’явиться сумнів у цій дивній події: не личить мені говорити неправду на святе. Якщо ж знайдуться такі люди, котрі, прочитавши це писання і здивувавшись преславній події, не повірять, то нехай буде милостивим до них Господь, бо вони, роздумуючи про неміч людського єства, вважають за неможливе ті чудесні діла, які трапляються зі святими людьми. Однак треба вже почати розповідь про славну подію, що сталася в нашому роді.

        В одному з палестинських монастирів жив старець, якого прикрашало благочестиве життя й розумність мови; він з юних літ доблесно подвизався в чернечому подвигу. Ім’я  старця було Зосима. Він пройшов усі ступені постових подвигів і дотримував усіх правил, поданих найвидатнішими ченцями. Виконуючи все це, він ніколи не переставав навчатися Божественних слів: і лягаючи, і встаючи, і за роботою, і приймаючи їжу (якщо тільки можна назвати їжею те, що він споживав у дуже малій кількості), він невмовкно і постійно робив одне   діло , - співав Божественні піснеспіви і шукав повчання в Божественних книгах. Ще в дитинстві його було відданно до монастиря, де він доблесно подвизався в пості до 53-х років. Але потім його почала бентежити думка, що він досягнув повної досконалості і не потребує більше ніяких настанов.

        ======>>
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Основи православної культури || АВТОР: Чудинович М.О. | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.04.2008

     
    Первая бездымная электронная сигарета Gamucci
    Во французском городе Бордо состоялась презентация первой бездымной электронной сигареты Gamucci, которая вместо дыма вырабатывает пар.


    Как заявляют создатели e-сигареты Гамуччи (Gamucci), в первую очередь, их продукт будет востребован в связи с всеобщим антитабачным сумасшествием (например, запреты на курение в Германии) в странах Европы и США, так как позволит курящим наслаждаться своей сигаретой без причинения неудобства окружающим. Во-вторых, по утверждению производителей, вред для здоровья сведен к минимуму, риска появления рака легких нет. Курильщик получает свою необходимую дозу никотина без подверженности риску вредных смол. В-третьих, использование электронной сигареты не приносит почти никакого вреда окружающей среде — из-за отсутствия (опять же) вредного дыма и противных бычков.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 28.03.2008

     

    У 1933 році жила я з батьками у Новобирзулівці. Мій дід Іван Іванович Ситник мав дві корови, два коня, двох телиць, двоє лошат і вулики. В сім! було 8 дітей. Його розкоркули-ли, все забрали, вигнали зі своєї хати, давши напівзруйновану і залиту волою землянку. Ходили в ній по камінцях .а спали на різному лахмітті, бо все, що було в хаті, винесли на вулицю і продали , навіть білизну. Нам, дітям і онукам «куркуля» , не давали ходити по вулицях села: дражнили й ображали. Ми намагались обходити вулиці чи то горою, чи то попід річкою.

    Під час голодомору батько й мати ходили на роботу, а нас з братом Василем запирали в хаті й наказували нікому не відчиняти. Одного дня прийшли до нас активісти, почали стукати, наказували відчинити двері, погрожуючи, що почнуть стріляти. Ми з братом дуже злякалися (мені було трохи більше 5 років,а брат на 1,5 роки молодший) і відчинили двері. Активісти забрали в нас один-єдиний гарбуз, що був основним харчем.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Історія || АВТОР: Віра Іллівна СОРОКОЛАТ | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 25.03.2008

     

    Очевидець Голодомору 1932-1933 Бідаха Іван Була в нас велика родина: тато, мама, бабуся і нас, шестеро дітей. Усі попухли від голоду. Так хотілося їсти, що й уві сні думав про це. Ми, дітлахи, хто ще міг дибуляти, йшли в садок , розгрібали сніг і шукали під деревами насіння й кісточки з фруктів. Потім мама все перетирала й пекла з нього коржики. А ще збирали стрючки та смоктали їх, бо вони були солоденькі.

    Навколо села стояла охорона, нікого не випускали, та дітям вдавалося пробиратися до лісосмуг, щоб назбирати якогось бур'яну з насінням.

    Пам'ятаю   нашу активістку Софію Сердюк, яка ходила з міліціонером попід дворами, вигрібала все до квасолини. Якось прийшла й до нас. Мама саме варила юшку з лушпиння й різного бур'яну. Молодші два братики і сестричка лежали тихо, уже не могли поворушитися.

    - Що вариш?- запитала Сонька. Схопила казана, винесла на подвір'я і вилила все на сніг, а побачивши, що там немає нічого їстівного, повернулася і пішла з двору.

    Ми повиповзали з хати, хто ще міг, і почали збирати зі снігу ті шкаралупки і бур'ян, вкидаючи жадібно в рот і ковтаючи все, майже не жуючи.

    Тихо повмирали два брати, сестра, бабуся.

    ====>>

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Історія || АВТОР: Бідаха Іван | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 24.03.2008

     
    Гениальные заблуждения в науке и технике
    В будущем компьютеры будут весить не более чем 1.5 тонн. (PopularMechanics, 1949г)

    - Думаю, что на мировом рынке мы найдем спрос для пяти компьютеров. (Thomas Watson - директор компании IBM, 1943г)

    - Я изъездил эту страну вдоль и поперек, общался с умнейшими людьми и я могу вам ручаться в том, что обработка данных является лишь причудой, мода на которую продержится не более года. (редактор издательства Prentice Hall, 1957г)
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Світ - технології, наука || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 20.03.2008
    Коментарів: 1

     
    Распятие, фрагмент (монастырь Студеница, Сербия) Приуготовив верующих к подвигам поста и покаяния, Церковь вводит их в самый подвиг. Богослужения Великого поста, как и богослужения подготовительных к нему недель, постоянно побуждая к посту и покаянию, изображают состояние души, кающейся и плачущей о своих грехах. Этому соответствует и внешний образ совершения великопостных богослужений: в седмичные дни Великого поста, исключая субботы и воскресенья, Церковь не совершает полной литургии, этого самого торжественного и праздничного христианского богослужения. Вместо полной литургии по средам и пятницам служится литургия Преждеосвященных Даров. Состав других церковных служб изменяется сообразно с временем. В седмичные дни почти прекращается пение, предпочитается чтение из ветхозаветных писаний, особенно Псалтири, во все церковные службы вводится молитва святого Ефрема Сирина с великими (земными) поклонами, а третий, шестой и девятый часы соединяются с вечерней для указания времени, до которого должен простираться дневной пост.

    Святая Четыредесятница и ее богослужения начинаются с вечерни Недели сыропустной. Сыропустное воскресенье называется еще в просторечии Прощеным воскресеньем, ибо за вечерним богослужением в этот день бывает чин или обряд, общего прощения в храме.

    Чин прощения совершается так: на солею выносят и полагают на аналоях иконы Спасителя и Божией Матери; настоятель творит земные поклоны пред ними и лобызает их, затем он обычно произносит слово, испрашивает прощения своих грехов у причта и народа, говоря: «Благословите мя, отцы святии и братия, и простите мне, грешному, елика (что) согреших в сей день и во вся дни живота моего: словом, делом, помышлением и всеми моими чувствы». При этом он творит общий земной поклон духовенству и народу. Все отвечают ему также земным поклоном, говоря: «Бог простит ти, отче святый. Прости и нас, грешных, и благослови». Затем настоятель берет напрестольный Крест, и все священнослужители в порядке старшинства прикладываются к иконам на аналое, подходят к настоятелю, целуют честный Крест и руку его, держащую Крест, лобызаются с настоятелем. После них подходят миряне, прикладываются к святым образам и Кресту и испрашивают прощения у причта и друг у друга.

    Во время обряда прощения принято петь «Покаяния отверзи ми двери», «На реках вавилонских» и другие покаянные песнопения. В некоторых храмах поют также при этом и стихиры Пасхи , до слов «и тако возопим» включительно (в последней стихире).

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Свята, події, традиції || АВТОР: pravoslavie.ru | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 13.03.2008

     
    Кожного року, під час відпустки і поїздки на Україну найпершим бажанням було відвідати Свято-Михайлівський монастир  Кожного року, під час відпустки і поїздки на Україну найпершим бажанням було відвідати Свято-Михайлівський монастир, та все не вистачало часу. Я й сама не могла зрозуміти цього мого бажання. От і зараз, за зустрічами і  розмовами, справами. Час летів так швидко, що моя трьохнедільна відпустка закінчувалася, та я подумала: «Тамара, зупинись, відклади усі справи і зроби те, чого ти так бажаєш найбільше вже декілька років!»

        І ось ми вже у дорозі! Яка гарна природа південних українських степів!
        Жовті соняшники та блакитне небо, поля, на яких залишилася скошена стерня,  невеличкі річечки, що в’ються долинами і все поспішають, поспішають, зовсім,  як люди.  Куди ми так поспішаємо? Хіба тільки туди, де роблять добро, де живе любов до ближнього і щастя? Ні! Поспішаємо жити та робити помилки, потім виправляти їх, якщо це можливо... Якою ціною це усе вдається зробити?....
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Свято-Михайлівський монастир || АВТОР: Шевченко Тамара | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 10.03.2008
    Коментарів: 1

     

    Учёные выяснили, как курение провоцирует рак лёгких. Виновным оказалась перекись водорода, в обилии присутствующая в сигаретном дыме. Она обманывает рецептор, которым клетки "слышат" призывы организма к обновлению. Клетки начинают делиться бесконтрольно, и очень скоро начинается болезнь.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Медицина || АВТОР: По материалам: Газета.ru | ОПУБЛІКУВАВ: weiss | 01.03.2008

     

    З 3 березня 2008 року в районі буде працювати пересувний флюорограф!!!

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Тарантай Александр | ОПУБЛІКУВАВ: weiss | 28.02.2008
    Коментарів: 1

     

    правляющий делами Украинской Православной Церкви, глава синодальной комиссии по диалогу с УАПЦ, архиепископ Белоцерковский и Богуславский Митрофан заявил, что анафему с человека можно снять, если тот придет к покаянию    Управляющий делами Украинской Православной Церкви, глава синодальной комиссии по диалогу с УАПЦ, архиепископ Белоцерковский и Богуславский Митрофан заявил, что анафему с человека можно снять, если тот придет к покаянию. При этом архиепископ отметил, что вопрос анафематствования Ивана Мазепы требует тщательно изучения. Об этом он заявил в комментарии корреспонденту АМИ «Новости-Украина».

        На вопрос, можно ли снять анафему с человека, архиепископ Митрофан ответил: «Анафему с человека можно снять, если он приносит покаяние. Анафема накладывается на человека за какие-то определенные нарушения церковных правил, церковных канонов христианской морали. Анафема означает, что человек находится вне церкви. Это констатация того факта, что человек не принимает никаких церковных установлений, не живет по церковным правилам, не ведет христианского образа жизни. В таком случае накладывается анафема».

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Історія України. Патріотам. || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 27.02.2008

     
    Цією публікацією я хотів би відкрити національні конституційні дебати - якнайширшу суспільну дискусію в нашій країні стосовно конституційної реформи. Основний документ держави не може бути лише справою політиків. Він має бути справжньою всенародною справою. Саме такий підхід відкриє шлях до народної Конституції єдиної політичної нації.

    Цією публікацією я хотів би відкрити національні конституційні дебати - якнайширшу суспільну дискусію в нашій країні стосовно конституційної реформи. Основний документ держави не може бути лише справою політиків. Він має бути справжньою всенародною справою. Саме такий підхід відкриє шлях до народної Конституції єдиної політичної нації.

    Чому саме зараз час для такого широкого обговорення? Це, насамперед, диктує гостра потреба виходу за межі перманентних політичних криз та конфліктів. Це визначає необхідність розвитку українського конституціоналізму у руслі європейської традиції. Потрібно перевизначити відносини держави й людини у бік пріоритетності інтересів кожного громадянина, тільки за таких умов держава насправді служитиме людям. Ідеологія нового суспільного договору і має стати конституційною платформою.

    Національна конституційна традиція

    Коли ми говоримо про Конс­титуцію, маємо дати відповідь на питання: що вона означає для Ук­раїнської держави, для українських громадян. З правової точки зору, Конституція є головним правовим уставом держави. Але не менш важливим є розуміння світоглядного підґрунтя Конституції. Тільки такий Основний Закон, який відповідає природі відносин у суспільстві може бути дієвим, може на практиці впорядкувати ці відносини і спрямувати їх на розвиток нації. Конституція - це і система поглядів, мислення та бачення українського народу, його самоідентифікація та розуміння власної державності. Перші конституційні проекти своєю ціллю ставили саме закріплення права української нації на самостійну дер­жаву.....

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 25.02.2008

     
    Медики настаивают на законе о свободе прививок
    Медики считают необходимым принять в Украине закон о свободе прививок.

    Об этом сказала профессор, заведующая кафедрой иммунологии Национального медицинского университета им. Богомольца Вера Казмирчук в понедельник.

    По ее мнению, в Украине необходимо менять вакцинальный график. "Вакцинация должна приносить пользу, а не беду. К сожалению, в нашей стране вакцинальный график создан по старым советским медицинским традициям. Поэтому он требует неотложных изменений, поскольку изменилось время, окружающая среда, сами микроорганизмы. Также следует пересмотреть вакцинальные осложнения и ввести паспорт прививок", - отметила Казмирчук.

    По ее словам, в каждой цивилизованной стране есть так называемый календарь прививок, в котором четко указаны показания и противопоказания к вакцинации. Казмирчук также напомнила, что родители перед каждой прививкой должны тщательным образом обследовать ребенка относительно его состояния здоровья. "По меньшей мере, сделать анализ крови", - заметила она....

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 25.02.2008
    Коментарів: 3

     
    С эпидемиологической точки зрения ВИЧ-инфекция представляет собой инфекционное заболевание антропонозного характера, то есть заболевание передается исключительно от человека к человеку. Источником инфекции является инфицированный человек, находящийся на любой стадии заболевания, то есть независимо от наличия или отсутствия клинических признаков болезни.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Інформування населення || АВТОР: Alex | ОПУБЛІКУВАВ: weiss | 20.02.2008

     



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           


        У нас Ви знайдете докладну інформацію про історію, суспільно-політичне життя Баштанського району. Також можете знайти детальну карту міста Баштанка, є фотогалерея пам'яток, визначних місць у Баштанці та інших селах району.


    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz